Materiały prasowe

Lech Polish Hip-Hop Festival ogłasza największą liczbę artystów w historii

Podziel się newsem:

11.08 – 13.08.2022 roku w Płocku odbędzie się prawdopodobnie największe święto hip-hopu w całej Polsce – Lech Polish Hip-Hop Festival. Organizatorzy oferują szereg niepowtarzalnych doznań. Sprawdź!

Kto wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival?

Dwuletnia rozłąka to czas tęsknoty, ale także ciężkiej pracy naszego zespołu. Przez ponad dwa lata, pracowaliśmy nad najróżniejszymi wariantami festiwalu. Nie lubimy półśrodków, dlatego nie chcieliśmy dawać Wam namiastki czy marnych substytutów wydarzenia. Festiwalem jesteście Wy! Wasza dobra zabawa, bezpieczeństwo oraz komfort to nasze priorytety.

Już wkrótce przedstawimy line-up wyczekiwanej przez Was wszystkich VIII Edycji Polish Hip-Hop Festival.

– zapowiadali organizatorzy festiwalu

No i stało się! Dziś ogłoszono pierwszych artystów, którzy zagrają na wyjątkowym evencie. Choć to dopiero pierwsza deklaracja występów, to jednak lista wykonawców, których ujrzymy na scenie w Płocku, jest najdłuższą i najbardziej imponującą w całej historii wydarzenia. Raperów, raperek oraz kolektywów hip-hopowych zapowiedziano ponad 30! Wśród zaproszonych twórców są nie tylko największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej, ale również te dopiero wschodzące. Zagrają w wyjątkowych konfiguracjach, których nie będziecie mieli okazji zobaczyć nigdzie indziej.

Pełna lista artystów po pierwszym ogłoszeniu przedstawia się następująco:

OKI

Kukon

Hodak

Catchup

Miły ATZ

Dwa Sławy

Gruby Mielzky

PRO8L8M

Sokół

Ero JWP

Łajzol

JETLAGZ

Dziarma

Young Igi

Zdechły Osa

BARTO KATT

Avi x Louis Villain

Kaz Bałagane

Sarius

Małpa

PlanBe

TUZZA

Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario]

Feno

Paluch

KęKę

Słoń

Jeden

Jacuś

Lipa

Joda

Guzior

Kabe

Zawsze naszym celem było to, żeby każdy na Lech Polish Hip-Hop Festival znalazł coś dla siebie. Nie inaczej jest tym razem. W pierwszej odsłonie line-upu chcemy pogodzić tych, którzy kochają klasyczne dźwięki, jak i tych, którzy otwierają się na wszystkie nowe formy.

– czytamy w informacji prasowej

Przeczytaj także: Grzegorz Jarzyna został reżyserem trasy pożegnalnej Quebonafide

11.08 – 13.08.2022 roku w Płocku odbędzie się prawdopodobnie największe święto hip-hopu w całej Polsce – Lech Polish Hip-Hop Festival. Organizatorzy oferują szereg niepowtarzalnych doznań. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022 - BILETY

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →