Lech Polish Hip-Hop Music Awards – wiemy, kto wystąpi na gali rozdania rapowych nagród


15 lipca 2021

Podziel się newsem:

Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli nagrody i koncerty. Właśnie ogłoszono artystów, którzy wystąpią przy okazji uroczystej gali pierwszego wręczenia nowo ustanowionych rapowych wyróżnień.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards – rapowe wydarzenie roku 2021?

Pierwsza gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards będzie niewątpliwie niezwykle istotnym wydarzeniem w historii polskiego hip-hopu. Wydarzenie zdaje się zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach oraz dopieszczane tak, by wszystko wyszło, jak należy. Organizatorzy dosłownie stają na głowie, by event zaplanowany na 19 sierpnia mógł finalnie odbyć się dokładnie tak, jak to sobie wymarzyli, układając ideę poważnych muzycznych nagród przyznawanych wyłącznie w kategoriach ściśle powiązanych z rapem.

Przeczytaj: Lech Polish Hip-Hop Music Awards – znamy nominacje

Na początku czerwca poznaliśmy listę nominowanych w osiemnastu kategoriach – zwycięzców wyłoni jury, ale w mocy pozostaną także głosy publiczności. Internauci na swoich faworytów mogą głosować na oficjalnej stronie plhhma.pl do 31 lipca.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards - znamy line-up
fot. materiały prasowe

Lech Polish Hip-Hop Music Awards – znamy line-up wydarzenia

Już 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia po raz pierwszy rozdane zostaną Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Oprócz uroczystej, ceremonialnej części, na gali odbędą się również występy. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentują się: Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC, Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar, Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM.

Zobacz oficjalny teaser LPHHMA

Lech Polish Hip-Hop Music Awards - znamy line-up
fot. materiały prasowe

Lech Polish Hip-Hop Music Awards – 19 sierpnia – Wrocław – bilety

Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Bilety na event są dostępne na stronie Biletomat.pl

Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli nagrody i koncerty. Właśnie ogłoszono artystów, którzy wystąpią przy okazji uroczystej gali pierwszego wręczenia nowo ustanowionych rapowych wyróżnień. Lech Polish Hip-Hop Music Awards – rapowe wydarzenie roku 2021? Pierwsza gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards będzie niewątpliwie niezwykle istotnym wydarzeniem w historii polskiego hip-hopu. Wydarzenie zdaje się zaplanowane w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Lech Polish Hip-Hop Music Awards | 19 sierpnia | Hala Stulecia, Wrocław

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →