Lech Polish Hip-Hop Music Awards w aktorskiej zapowiedzi eventu. Starring: Barciś, Wini i Bzy Pszczółkowska


08 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lech Polish Hip-Hop Music Awards to jedno z nielicznych wydarzeń w Polsce, które honoruje artystów prężnie działających w rap grze. Już w sierpniu odbędzie się pierwsza uroczysta gala, na której zostaną przyznane nagrody, a tymczasem możecie obejrzeć drugą część Czarnej Wołgi, zgrabnie promującej event.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards – nowe nagrody dla rap sceny

W połowie maja odbyła się konferencja prasowa, podczas której organizatorzy Polish Hip-Hop Festival uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli o tym, jak w ogóle doszło do tego, że tworzą wydarzenie stricte rapowe i to na tak ogromną skalę. Popkillery niedawno zostały rozdane, więc inicjatywa Marcina Siwka będzie znakomitym balansem i da pole do porównań na tym, przecież subiektywnym polu. Podczas Lech Polish Hip-Hop Music Awards nagrody zostaną przyznane w aż osiemnastu kategoriach przez gremium, któremu przewodniczą Marcin Flint i Dawid Bartkowski. Uroczysta gala odbędzie się w sierpniu we Wrocławiu, a całe wydarzenie jest pompowane odpowiednią promocją, przysługującą naturalnie równie ważnemu eventowi.

Przeczytaj: Lech Polish Hip-Hop Music Awards – polska rap scena z własnymi nagrodami

Prócz spotkania z organizatorami, sponsorami oraz jurorami, LPHHMA zostało zapowiedziane filmem w gangsterskich klimatach. Za pierwszym razem, Cichy (Artur Barciś) oraz Mały (Wini) namierzyli Te-Trisa, który będzie współprowadził galę rozdania nagród. Za kogo, znanego w tym dość hermetycznym środowisku, zabrali się w najnowszym odcinku?

Czarna Wołga. Cichy&Mały S01E01 Te-Tris

Właśnie ukazał się drugi epizod Czarnej Wołgi i tym razem tajemniczym targetem Cichego i Małego jest Pszczoła. Znana również jako Zuzanna Pszczółkowska, Bzy Pszczółkowska, czy Ciocia Bzy. Dla zorientowanych w temacie, postać kultowa, od lat związana ze sceną muzyczną oraz organizacją rozmaitych muzycznych wydarzeń. Pisarka, gawędziarka, ogarniaczka i ninja do zadań specjalnych. Nic dziwnego, że to ona stała się celem duetu Cichy i Mały.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Przeczytaj: Przezroczysta krew – zapiski z hip-hopowego backstage’u

Gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards odbędzie się 19 sierpnia 2021 roku we Wrocławiu. Nie nazywajcie się fanami rapu, jeśli odpuścicie to wydarzenie.

Czarna Wołga. Cichy&Mały S01E02 “Pszczoła” 

Polish Hip-Hop Festival 2021 – Płock – bilety

Festiwal ma odbyć się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards to jedno z nielicznych wydarzeń w Polsce, które honoruje artystów prężnie działających w rap grze. Już w sierpniu odbędzie się pierwsza uroczysta gala, na której zostaną przyznane nagrody, a tymczasem możecie obejrzeć drugą część Czarnej Wołgi, zgrabnie promującej event. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →