kadr z teledysku „Hrabia” Jetlagz

Jetlagz, Margaret, Kalush Orchestra i inni zagrają podczas Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022


13 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lech Polish Hip-Hop Festival i Lech Polish Hip-Hop Music Awards odbędą się już w przyszłym miesiącu. Organizatorzy gali ujawnili część artystów, którzy wystąpią podczas ceremonii rozdania nagród.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards po raz kolejny z występami na żywo. Sprawdź, gdzie kupisz bilety!

14 sierpnia w płockiej Orlen Arenie przy Placu Celebry Papieskiej 1 odbędzie się gala rozdania nagród Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022. Wydarzenie rozpocznie się o 20:00. Podobnie jak w zeszłym roku, podczas LPHHMA będziemy mogli usłyszeć wielu artystów w zupełnie nowych aranżacjach, za które odpowiedzialni będą L.U.C. i Rebel Babel.

Gdy w niedzielne popołudnie na nadwiślańskiej plaży ostatni festiwalowicze opuszczać będą pole namiotowe, a od płockiej skarpy odbijać się będzie jeszcze “Elooo”, to wiedzcie, że w Orlen Arenie czeka na Was prawdziwy rapowy deser.
Ogromna, rozbudowana scena, setki metrów kwadratowych ekranów, tysiące świateł scenicznych oraz niesamowite nagłośnienie. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą ucztę dla oczu i uszu

– zachęcają organizatorzy.

Zobacz: Śmietanka polskiej sceny DJ-skiej wystąpi już w sierpniu na Lech Polish Hip-Hop Festival

Włodarze nie odkryli jeszcze wszystkich kart, jednak już teraz pokazali, że postawili na różnorodność. Podczas Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022 wystąpią: Kalush Orchestra, Szczyl, Margaret, Włodi, Jetlagz, Cukier, Vae Vistic, Bonson, Dziarma, asthma, Hrypa, Lukasyno oraz Łona i Webber. Kolejne ogłoszenia pojawią się wkrótce. Wejściówki na galę znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W ofercie znalazły się zarówno miejsca siedzące, jak i bilety na płytę. Nie zwlekajcie z zakupem!

lech polish hip-hop music awards 2022
fot. materiały prasowe

Podczas imprezy wyróżnieni zostaną polscy artyści hip-hopowi w aż osiemnastu kategoriach. Na specjalnej stronie fani cały czas mogą oddawać głosy na swoich faworytów.

Zanim Orlen Arena, najpierw Plaża nad Wisłą

Nim statuetki zostaną wręczone, od 11 do 13 sierpnia fani hip-hopu z całej Polski będą bawić się na płockiej plaży. Lech Polish Hip-Hop Festival wraca na imprezową mapę po dwóch latach nieobecności. Karnety oraz bilety jednodniowe także znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi, nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy.
lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Lech Polish Hip-Hop Festival i Lech Polish Hip-Hop Music Awards odbędą się już w przyszłym miesiącu. Organizatorzy gali ujawnili część artystów, którzy wystąpią podczas ceremonii rozdania nagród. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →