kadr z teledysku „motobomba”

asthma wygłosił już swój „manifest”. Teraz zapowiada kolejny album


11 lipca 2022

Podziel się newsem:

Po ciepło przyjętym manifeście w duecie z Młodym asthma ogłosił kolejny album. Raper zapewnia, że premierowy materiał ukaże się jeszcze w tym roku.

asthma wyda nowy krążek

Kooperacja z KRS-Onem, support przed Denzelem Currym i jeden z największych zeszłorocznych posse-cutów. To tylko część rzeczy, które przyniósł asthmie debiutancki album manifest w duecie z Młodym, wydany nakładem Def Jam Recordings Poland. Wczoraj za pośrednictwem instagramowych stories raper poinformował, że pracuje nad kolejnym materiałem.

Zobacz: asthma i Młody z teledyskiem do the system is fallin

asthma zapewnia, że będzie to „doje*ana płytka”, na którą jego fani będą musieli jednak poczekać. Jednocześnie zapewnił, że wydawnictwo ukaże się w tym roku. Nie wiadomo, czy krążek powstanie wespół z Młodym, czy asthma nadal działa pod banderą majorsa oraz z ilu piosenek może się składać projekt.

Wspomniany wcześniej manifest zadebiutował na rynku w październiku zeszłego roku. Wydawnictwo składa się z dziesięciu piosenek. Oprócz gospodarzy nad krążkiem pracowali także Moo Latte, a od strony DJ-skiej wspierał ich DJ URE oraz DJ Falcon1. Artystom nawet udało się zebrać dziewięciu twórców w tytułowym singlu. Wśród nich znaleźli się m.in. Ryfa Ri, Mada, RakRaczej, Bober i Floral Bugs.

asthma x Młody – manifest – odsłuch albumu

asthma wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo ponad stu artystów. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Po ciepło przyjętym manifeście w duecie z Młodym asthma ogłosił kolejny album. Raper zapewnia, że premierowy materiał ukaże się jeszcze w tym roku. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał asthma wyda nowy krążek […]

asthma wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →