materiały prasowe

asthma i Młody z teledyskiem do „transmisji”


16 listopada 2021

Podziel się newsem:

Def Jam Recordings Poland kontynuuje promocję manifestu. W internecie pojawił się teledysk do transmisji duetu asthma/Młody.

Kolejny klip z manifestu dostępny

Na oficjalnym kanale YouTube zawodnika Def Jamu opublikowano teledysk do utworu transmisja. W produkcję utworu, oprócz Młodego, zaangażowany jest również Moo Latte. Realizacją wokali zajął się Hefajstos 315studio, natomiast mix i mastering to dzieło Aliena z 3/4 UDGS. Za teledysk odpowiada VOLNI. Montażu podjęli się Igor Osiński i Oskar Machalski.

asthma x Młody – transmisja

manifest prawie miesiąc po premierze

Debiutancki album asthmy i Młodego ujrzał światło dzienne 22 października nakładem Def Jam Recordings Poland. Na płytę składa się dziesięć premierowych utworów. Przed premierą opublikowano m.in. single shut the fuck up, generation of the end czy asthmatic. Wśród zaproszonych raperów znaleźli się chociażby Bober, Mada, Ryfa Ri, Floral Bugs czy legenda światowego hip hopu – KRS One. Pionier z Nowego Jorku wystąpił obok młodego rapera w utworze never forget. Płyta cały czas jest dostępna w oficjalnym sklepie wytwórni.

asthma/Młody – manifest – tracklista

  1. asthmatic
  2. motobomba ft. DJ URE
  3. never forget ft. KRS-One, DJ URE
  4. shut the fuck up ft. FALCON1
  5. ostatnia mila ft. Kacha
  6. reset
  7. transmisja
  8. duchowa rewolucja
  9. manifest ft. Mada, Ryfa Ri, Mlody Leszcz, Jhn, DJ URE, Rak Raczej, Prykson Fisk, Floral Bugs, Bober
  10. the system is fallin ft. DJ URE

Zobacz: KRS One gościem w nowym singlu duetu asthma/Młody

asthma-młody - manifest - okładka
asthma/Młody – manifest – okładka albumu

asthma/Młody – manifest – odsłuch albumu

asthma w cyklu Moje Rytmy

W sierpniu na łamach naszego portalu pojawił się wywiad ze współautorem manifestu. Dowiecie się z niego, od jakiego utworu młody raper zaczął przygodę z muzyką, jakie jest jego muzyczne guilty pleasure albo jaki był najlepszy koncert, na którym był. Cały wywiad znajdziecie tutaj.

Def Jam Recordings Poland kontynuuje promocję manifestu. W internecie pojawił się teledysk do transmisji duetu asthma/Młody. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Kolejny klip z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →