Vito Bambino w akustycznej wersji utworu „Rampage” w ramach cyklu BEZ BITU


17 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino zaprezentował akustyczną wersję utworu Rampage, podchodzącego z jego debiutanckiego solowego albumu Poczekalnia. To kolejna osłona cyklu sesji live BEZ BITU.

BEZ BITU to cykl sesji live, zrealizowanych w studio Def Jam Recordings Poland, w których artyści prezentują swoje utwory w minimalistycznej aranżacji. Charakterystyczny, podzielony ekran, oldschoolowe tła fotograficzne, czysty przekaz oraz charyzma artysty w towarzystwie uznanego instrumentalisty Moo Latte – to stałe elementy serii.

Vito Bambino akustycznie w kolejnej odsłonie cyklu BEZ BITU

W najświeższej odsłonie cyklu wystąpił Vito Bambino. Wokalista znany z zespołu Bitamina, który w ubiegłym roku wydał debiutancki solowy album Poczekalnia, zagrał akustyczną wersję jednego z singli – Rampage. To nie pierwsze spotkanie Vito i Moo Latte. Brian Massaka występuje w koncertowym składzie Bitaminy i Vito Bambino. Współpraca w ramach cyklu BEZ BITU wyszła im więc bardzo naturalnie.

Vito Bambino akustycznie

Sprawdźcie fotorelację z koncertu Letnie Brzmienia w Warszawie: Ciepłe Brejki, Bitamina, Miętha, Vito Bambino

Vito Bambino – Rampage BEZ BITU ft. Moo Latte

Na instagramowym koncie polskiego oddziału Def Jam Recordings możecie obejrzeć kulisy powstania tego nagrania.

Wcześniej w ramach cyklu BEZ BITU wystąpili Sobel, Hodak, Włodi i asthma.


Vito Bambino ma bardzo pracowite lato. Jego koncertowy kalendarz pęka w szwach, bo oprócz plenerowych koncertów z Bitaminą i solowym projektem, znalazł się także w składzie Męskie Granie Orkiestra 2021. Regularnie też dzieli się nowościami, jak chociażby nowym singlem Nudy, coverem Niech no tylko zakwitną jabłonie w wykonaniu Bitaminy czy reinterpretacją utworu Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał z okazji 85. urodzin Tymbarku.

Vito Bambino zaprezentował akustyczną wersję utworu Rampage, podchodzącego z jego debiutanckiego solowego albumu Poczekalnia. To kolejna osłona cyklu sesji live BEZ BITU. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins BEZ BITU […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →