Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino w składzie Męskie Granie Orkiestra 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Właśnie poznaliśmy skład tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Posłuchajcie singla I Ciebie też, bardzo w wykonaniu Dawida Podsiadło, Darii Zawiałow i Vito Bambino!

Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino w składzie Męskie Granie Orkiestra 2021

Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy Męskie Granie. W tym roku zespół tworzą Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino, którzy są jednocześnie autorami tekstu singla. Utwór I Ciebie też, bardzo skomponowali Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski.

Do kawałka nakręcony został pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

Męskie Granie Orkiestra 2021 – I Ciebie też, bardzo

Utwór I Ciebie też, bardzo będzie można usłyszeć już w sierpniu na sobotnich koncertach w ramach trasy Męskie Granie. Na scenie Darii Zawiałow, Dawidowi Podsiadło i Vito Bambino towarzyszyć będą Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Daria Zawiałow występowała już w zeszłorocznym składzie, z którym również pojawi się na czterech koncertach zaplanowanych na sierpień. Także Dawid Podsiadło był członkiem orkiestr Męskiego Grania – wykonywał single Elektryczny, Wataha oraz Początek, który do tej pory został wyświetlony na YouTube ponad 120 milionów razy. Vito Bambino jako jedyny w tegorocznym zespole rozpoczyna przygodę z Męskie Granie Orkiestrą.

Męskie Granie 2021 – wyjątkowa edycja trasy

W tym roku, po raz pierwszy w historii projektu, podczas trasy wystąpią dwie orkiestry – Męskie Granie Orkiestra 2020, która w ubiegłym roku, ze względu na pandemię, wystąpiła tylko podczas streamowanego koncertu w Żywcu oraz Męskie Granie Orkiestra 2021.

Tegoroczne Męskie Granie zawita do czterech polskich miast: Krakowa (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawy (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznania (20-21 sierpnia, Park Cytadela) oraz Żywca (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem), z którego 28 sierpnia realizowany będzie streaming na żywo. Podczas każdego z wydarzeń odbędą się cztery solowe koncerty, a zwieńczeniem wieczoru będzie występ zespołu Męskie Granie Orkiestra. W piątki będzie można usłyszeć Męskie Granie Orkiestra 2020, a w soboty przed publicznością zaprezentuje się zupełnie nowy zespół.

Więcej o tegorocznej edycji i line-upie koncertów przeczytacie tutaj.

Właśnie poznaliśmy skład tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Posłuchajcie singla I Ciebie też, bardzo w wykonaniu Dawida Podsiadło, Darii Zawiałow i Vito Bambino! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino w składzie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →