Męskie Granie 2021 – singiel już za chwilę, a kto go zaśpiewa? Chyba wiemy!


24 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Robi się coraz goręcej w temacie tegorocznego Męskiego Grania. Premiera singla Orkiestry już za chwilę, ale wciąż nie wiemy, kto w niej zagra. Mamy jednak pewne podejrzenia co do tej kwestii.

Męskie Granie – prawdziwe, polskie święto muzyki

Męskie Granie to już od kilku dobrych lat wielkie święto muzyczne w Polsce. Największą świetność tej imprezie przyniósł rok 2016, kiedy to w Orkiestrze znalazł się Organek, O.S.T.R. i będący na coraz bardziej wznoszącej się fali popularności Dawid Podsiadło, który był wtedy w trakcie promocji swojego drugiego albumu Annoyance and Disappointment. Od tego momentu bilety na wszystkie koncerty tej trasy wyprzedają się zaledwie w przeciągu kilku minut, mimo że fani imprezy kupują je totalnie w ciemno, nie wiedząc najważniejszego – kto zasili szeregi tegorocznej Orkiestry, czyli wisienki na torcie każdego z cyklu wydarzeń Męskiego Grania.

Skład Orkiestry Męskiego Grania to tajemnica, która jest utrzymywana absolutnie do samego końca, czyli do momentu premiery singla każdej edycji imprezy, w którym to dopiero słyszymy i widzimy jej głównych bohaterów. Nie inaczej będzie tym razem – koncerty Męskiego Grania 2021 zostały już ogłoszone, bilety na każdy z nich wyprzedane co do sztuki, więc czekamy na najważniejsze – premierę utworu, który usłyszymy już 30 czerwca i ogłoszenie składu Orkiestry Męskiego Grania 2021.

Męskie Granie 2021 singiel Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino
Męskie Granie 2021, singiel

Męskie Granie nadrabia zaległości. Nowa, dwudniowa formuła wydarzenia

Nie ma co, poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Zresztą w przypadku Męskiego Grania ta poprzeczka jest z roku na rok systematycznie podwyższana. Bądź co bądź, zeszłoroczny skład reprezentowany przez Darię Zawiałow, Króla i Igo naprawdę dał radę, mimo że miał wyjątkowo utrudnione zadanie, bo nie mógł wyruszyć w tradycyjną trasę, a z przygotowanym przez siebie materiałem zagrał jeden, jedyny koncert online, transmitowany z Żywca i bez udziału publiczności.

Zobacz również: Muzyczne emocje przez szklany ekran – recenzja koncertu Męskie Granie 2020

Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, król, Igo) – Świt

Jednak co się odwlecze, to nie uciecze! Męskie Granie Orkiestra 2020 wraca w tym roku na scenę, aby nadrobić koncertowe zaległości. Organizatorzy zdecydowali się bowiem na wyjątkową formułę tegorocznej trasy, która co prawda zawita jedynie do czterech miast – Warszawy, Krakowa, Poznania i Żywca, jednak w każdym z nich zagra przez dwa dni. Gwoździem programu piątkowych koncertów będzie występ zeszłorocznej Orkiestry w składzie Daria Zawiałow, Król i Igo, a gwiazdami sobotniego line-upu w każdym z miast będzie nowa, tegoroczna Orkiestra.

Zobacz również: Męskie Granie 2021 – znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trasy

Męskie Granie Orkiestra 2021 – kto zasili jej szeregi?

No właśnie – kto dokładnie zaśpiewa w nowej Orkiestrze Męskiego Grania? Pretendentów na to stanowisko jest wielu. Fani typują chociażby Dawida Podsiadłę, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Organka, Ralpha Kaminskiego, Mery Spolsky, Natalię Przybysz, Katarzynę Nosowską, a nawet debiutantów, takich, jak Kaśka Sochacka czy Vito Bambino. Cóż, zdaje się w tym zestawieniu faktycznie znalazł się skład Męskiego Grania 2021.

Pewne poszlaki zostawiła bowiem osoba odpowiedzialna za pracę przy koncertach Męskiego Grania 2021. Na swoim fanpage na Facebooku zamieściła ona post o treści:

To była pracowita noc dla naszej ekipy. Późno w nocy zakończyły się zdjęcia do klipu promującego Męskie Granie 2021. Była okazja spotkać gwiazdy tegorocznej edycji. W tym roku skład: D… D… V…

Męskie Granie 2021 singiel Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino
Męskie Granie 2021

D… D… V… Brzmi całkiem, jak Daria, Dawid i Vito!

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino to najbardziej prawdopodobny skład tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Dość luźny sierpień w rozpisce Darii wskazuje na to, że artystka może mieć w tym czasie jakiś dodatkowy projekt, zresztą byłaby tradycyjnym elementem przedłużającym skład Orkiestry z zeszłej edycji. Dla Dawida trzy lata przerwy to idealny moment na powrót na scenę Męskiego Grania, która być może będzie dla niego przerywnikiem między okresem promocji Małomiasteczkowego, a… czymś nowym? Zresztą jego obecność w line-upie koncertów tegorocznej trasy (Kraków i Żywiec) z pewnością nie jest przypadkowa. No i Vito Bambino, którego pojawianie się w szeregach Męskiego Grania było tylko kwestią czasu, a solowy debiut artysty okazał się idealnym pretekstem, aby tę współpracę zrealizować.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Sobie i Wam, aby te przewidywania się ziściły, bowiem, jeśli tak będzie – czeka nas prawdopodobnie najciekawsza edycja Męskiego Grania ever.

Męskie Granie Orkiestra 2019 (Nosowska, Igo, Organek, Zalewski) – Sobie i Wam

Robi się coraz goręcej w temacie tegorocznego Męskiego Grania. Premiera singla Orkiestry już za chwilę, ale wciąż nie wiemy, kto w niej zagra. Mamy jednak pewne podejrzenia co do tej kwestii. Męskie Granie – prawdziwe, polskie święto muzyki Męskie Granie to już od kilku dobrych lat wielkie święto muzyczne w Polsce. Największą świetność tej imprezie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →