Jacek Poremba

Organek i Andrzej Piaseczny łączą siły – będzie wspólny numer


10 marca 2021

Podziel się newsem:

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat i najwyraźniej właśnie zaczyna zupełnie nowy etap swojego życia oraz kariery. Właśnie dołączył do ekipy Mystic Production oraz zapowiedział płytę 50/50. Na albumie znajdzie się kawałek, będący efektem jego współpracy z Tomkiem Organkiem.

Andrzej Piaseczny na nowej drodze życia

Pierwszą szokującą informacją dotyczącą artysty, jest zasilenie przez niego składu Mystic Production. Label wydaje takich muzyków, jak Coma, Dezerter, Behemot, czy WALUŚKRAKSAKRYZYS, więc Piasek ze swym dotychczasowym dorobkiem pasuje tam, jak pięść do nosa. Czyżby zapowiadana przez niego płyta 50/50 będzie symbolicznym odcięciem kuponów i próbą zaczęcia od nowa?

Andrzej Piaseczny – Przeczytaj Mnie feat. Grzegorz Skawiński

Dołączenie Andrzeja Piasecznego do nowej wytwórni zostanie zainaugurowane wyjątkową płytą. Na albumie 50/50 znajdą się bowiem piosenki napisane dla artysty przez jego przyjaciół. Muzyk wpisem na Instagramie potwierdził już współpracę z Tomkiem Organkiem. Kogo jeszcze możemy się spodziewać na nadchodzącym krążku Piaska?

Andrzej Piaseczny i dojrzałe współprace

Sądząc po temperamencie Organka, jego utwór zapewne odbije się na płycie Piaska rockowymi akcentami. Ale skoro cały album ma składać się z różnorodnych współprac – pozwolimy sobie odsłonić kilka kart. Można podejrzewać, że o twórcze kolabo z Andrzejem Piasecznym pokusili się też Kuba Badach, Kayah, Mrozu i Paulina Przybysz, Jarecki i Majka Jeżowska. Tracklista płyty wciąż jednak nie jest znana. Niewykluczone, że do końca pozostanie tajemnicą.

Andrzej Piaseczny wydaje płytę 50/50
fot. Oskar Szramka

Krążek 50/50 ma ukazać się 7 maja. Singiel z Organkiem wyjdzie za to – najprawdopodobniej – 9 kwietnia.

Andrzej Piaseczny wydaje płytę 50/50
50/50 – okładka płyty

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat i najwyraźniej właśnie zaczyna zupełnie nowy etap swojego życia oraz kariery. Właśnie dołączył do ekipy Mystic Production oraz zapowiedział płytę 50/50. Na albumie znajdzie się kawałek, będący efektem jego współpracy z Tomkiem Organkiem. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →