fot. materiały prasowe

Organek i Percival zapraszają was do Krakowa na domknięcie listopada w koncertowym stylu


16 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec listopada w Krakowie wystąpią Organek, a także duet Percival. Muzycy, których po prostu nie możecie przegapić. Łapcie swoje bilety!

Ostatnia prosta przed zimą

Fundacja Academica zaprasza was na naładowanie swoich baterii przed zbliżającą się zimą. Idealną sposobnością do tego będą niewątpliwie koncerty, na które już teraz gorąco zapraszamy. W Krakowie bowiem wystąpi Organek, a także zespół Percival. Nie może was tam zabraknąć!

Przeczytaj także: Sanah w Poznaniu połączyła elegancką surowość z disneyowską magią [relacja]

Organek
fot. materiały prasowe

Organek w Krakowie

Powstała w 2013 roku z inicjatywy Tomasza Organka grupa to dziś jedna z najbardziej autentycznych i charyzmatycznych formacji w naszym kraju. Sam lider zespołu w 2022 roku został uznany przez magazyn „Newsweek” za jedną ze 100 najbardziej wpływowych Polaków w kategorii popkultura, a w tym samym roku reprezentował również Polskę na EXPO 2020 w Dubaju. No cóż – takiego charakteru i zadziorności nie możecie przegapić.

Percival w Krakowie

Formacja, która łączy w sobie kilka muzycznych podprojektów. Stojący na jej czele Mikołaj Rybacki oraz Katarzyna Bromirska to kompozytorski duet, który już od ponad 20 lat tworzy dla nas muzykę jako marka Percival Schuttenbach. Profesjonalizm zespołu ujawnia się na każdym podejmowanym przez nich kroku, a ich występy to dawka niezapomnianej energii.

Percival
fot. materiały prasowe

Kup bilety na wybrany koncert

Jeśli jesteście zainteresowani obecnością na którymś z powyższych koncertów, to już teraz możecie złapać na niego swoje wejściówki. Te na spektakl przygotowany przez Organka: TU, a na zespół Percival: TU.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celemjest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Pod koniec listopada w Krakowie wystąpią Organek, a także duet Percival. Muzycy, których po prostu nie możecie przegapić. Łapcie swoje bilety! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →