fot. Facebook zespołu Kult

Wrocław w rytmie rocka. Rockowizna Festiwal już niedługo w stolicy Dolnego Śląska


24 lipca 2022

Podziel się newsem:

Rockowizna Festiwal zawita wkrótce we Wrocławiu. Impreza zrzesza fanów zarówno starszych zespołów, jak i współczesnych gwiazd.

Plejada gwiazd rocka na Rockowizna Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Pod koniec lipca, dokładnie między 29. a 31. dniem miesiąca, odbędzie się prawdziwe święto muzyki rockowej. Na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice zagości Rockowizna Festiwal, który organizuje Visual Production. W trakcie wydarzenia wystąpią klasyczne polskie zespoły oraz jedni z obecnie najpopularniejszych artystów. Każdego dnia koncerty będą rozpoczynać się o 19:00.

Zobacz: Rytmy Roku 2021: Polski rock – oto najlepsze płyty

Łączymy pokolenia i dajemy radość. Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie NIESZABLONOWO. Na scenie legendy polskiego rocka i kawał porządnego grania

– zapewniają organizatorzy.

W przeciągu trzech dni czeka na nas aż siedem występów. Jeden z nich będzie jubileuszowy, ponieważ pierwszego dnia zespół IRA będzie świętować trzydziestopięciolecie. Oprócz wspomnianej grupy podczas Rockowizny we Wrocławiu wystąpią także m.in. Kult, Strachy na Lachy i Róże Europy.

Rockowizna Festiwal – line-up imprezy

  • 29.07.2022: IRA 35-lecie, SZTYWNY PAL AZJI, RÓŻE EUROPY
  • 30.07.2022: KULT
  • 31.07.2022: ØRGANEK, KASIA KOWALSKA, STRACHY NA LACHY

Wejściówki na Rockowizna Festiwal we Wrocławiu znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie są dostępne karnety na wybrane dni, wlotki jednodniowe oraz bilety obejmujące cały okres trwania festiwalu. Dodatkowo macie do wyboru wersje standardową lub VIP. Posiadacze biletów VIP-owskich mają zapewnioną wydzieloną strefę najbliżej sceny oraz bliski dostęp do strefy gastronomicznej. Nie zwlekajcie z zakupem!

Rockowizna Festiwal 2022 Wrocław

Wrocław to nie wszystko. Gdzie jeszcze odbędzie się Rockowizna?

Niecały miesiąc po Wrocławiu, dokładnie od 26 do 28 sierpnia, Rockowizna Festiwal odbędzie się w Krakowie na ARENIE LATO obok Tauron Areny. Line-up nieznacznie różni się od wrocławskiego, ponieważ zamiast Organka wystąpi Happysad. Bilety, podobnie jak w przypadku pierwszego wydarzenia, kupicie na Biletomat.pl.

rockowina festiwal
fot. materiały prasowe

Rockowizna Festiwal zawita wkrótce we Wrocławiu. Impreza zrzesza fanów zarówno starszych zespołów, jak i współczesnych gwiazd. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Plejada gwiazd rocka na Rockowizna Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety Pod […]

Rockowizna Festiwal we Wrocławiu | 29-31 lipca

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →