fot. polandrockfestival/materiały prasowe

Kult powraca do krakowskiego klubu Studio w ramach „Trasy pomarańczowej”


20 października 2022

Podziel się newsem:

Kult znowu sprawi, że Polska spłynie rockowymi brzmieniami. Złapcie swoje bilety na krakowski koncert zespołu już teraz.

Rockowizna pełną parą

Zespół, który dzięki swojej twórczości i oddanym fanom od wielu lat można nazwać legendarnym. Kult powraca z nowym tournée i już niedługo zawita między innymi do Krakowa w ramach „Trasy pomarańczowej”.

Przeczytaj także: Wytwórnia 2020 szykuje wspólny album? Wczorajsze wydarzenie skłania do wielu przemyśleń

KULT - Rzeszów

Kult, któremu przewodzi Kazik Staszewski, zawsze może liczyć na swoich fanów. Na koncerty zespołu stale przychodzą tysiące i to w naprawdę różnych przedziałach wiekowych. Formacja świętuje obecnie 35 lat twórczości, która nie raz raczyła nas mocnymi tekstami, ostrymi brzmieniami i przede wszystkim – nietuzinkowymi przesłaniami. Połączenie gitar, instrumentów dętych i klawiszy to otoczka, której warto doświadczyć na żywo. Jesteście więc gotowi na ponad dwugodzinną dawkę porządnego grania?

Kup bilety na koncert zespołu Kult w Krakowie

Jeśli jesteście zainteresowani koncertem zespołu Kult, to już teraz możecie złapać swoje wejściówki na nadchodzący koncert. Bilety na krakowski spektakl dostaniecie tutaj za jedynie 115 zł.

Zespół odwiedzi również Poznań, Łódź i Wrocław.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celemjest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Kult znowu sprawi, że Polska spłynie rockowymi brzmieniami. Złapcie swoje bilety na krakowski koncert zespołu już teraz. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rockowizna pełną […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
115 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →