fot. kadr z teledysku „Samoloty”

Organek z nowym teledyskiem promującym „Na razie stoję, na razie tańczę”


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zespół Organek promuje ostatni album Na razie stoję, na razie tańczę teledyskiem do piosenki Samoloty. Premierę wideo skomentował również reżyser klipu.

Zespół Organek z teledyskiem do Samolotów

Dziś na YouTube ukazał się najnowszy teledysk zespołu Organek. Tym razem wideo doczekał się utwór Samoloty z najnowszej płyty grupy zatytułowanej Na razie stoję, na razie tańczę. Miks piosenki wykonał Maciej Kubiczek, natomiast za mastering odpowiada Michał Baj, znany również jako DJ Eprom.

Zobacz: Organek i Ralph Kamiński w singlu Aniołowie Upadli

Zdjęcia do teledysku wykonał Kacper Sędzielewski, odpowiedzialny również za kolorkorekcję, a montażu podjął się Maciej Bruno Sosnowski. Za reżyserię dzieła odpowiada Marek Skrzecz, który podsumował klip następująco:

Każdy z nas o czymś marzy lub za czymś tęskni. Gdy do tego dodamy swoich bliskich lub wspomnienia z dzieciństwa to zaczynają pojawiać się uczucia, które łączą nas wszystkich, bez względu na płeć, wiek czy narodowość. Angażując do wideoklipu prawdziwych bohaterów chciałem w autentyczny sposób opowiedzieć widzom właśnie o tych prostych, a zarazem bardzo ważnych uczuciach

– czytamy w informacji prasowej (pisownia oryginalna).

Organek – Samoloty

Za każdym razem, kiedy patrzę w niebo i widzę lecący samolot, czuję coś w rodzaju tęsknoty za czymś bliżej nieokreślonym. Tęsknoty za podróżą, ucieczką, za lepszym życiem, ludźmi, których nie ma. I o tym jest właśnie ta piosenka. O pustce, której nijak nie da się wypełnić

– mówi Tomasz Organek o Samolotach.

Na razie stoję, na razie patrzę to trzeci studyjny album zespołu. Materiał ukazał się w maju tego roku i składa się na niego dziesięć piosenek oraz dwa bonus tracki.

Postnowoczesna mieszanka rock’n’rolla, post punka, electro oraz dosadnych tekstów Tomasza Organka dają wybuchowe połączenie. Muzyka na nowe czasy

– czytamy w opisie albumu.

Organek – Na razie stoję, na razie tańczę – odsłuch albumu

Zespół Organek promuje ostatni album Na razie stoję, na razie tańczę teledyskiem do piosenki Samoloty. Premierę wideo skomentował również reżyser klipu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Zespół Organek z teledyskiem do Samolotów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →