okładka albumu „Blue Weekend"

Pol’and’Rock Festival 2022 ogłasza pierwszych artystów [aktualizacja]


26 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pol’and’Rock Festival 2022 startuje z sezonem ogłoszeń. Pierwsze wieści z Najpiękniejszego Festiwalu Świata rozpieszczają. Szykuje się srogi line-up.

Pol’and’Rock Festival 2022 – powrót z pełną mocą

Rok temu Pol’and Rock Festival funkcjonował warunkowo – jako biletowane wydarzenie z ograniczoną liczbą miejsc, a na dodatek w zupełnie nowej przestrzeni. Tegoroczna edycja to powrót do starej, sprawdzonej formuły, choć ponownie w innym otoczeniu. Najpiękniejszy Festiwal Świata tym razem odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Czaplinku.

Fani i bywalcy starego Woodstocka zapewne już zacierają ręce, planują urlopy i marzą o tamtejszej atmosferze. Impreza co roku ściąga tych samych ludzi, a oprócz nich – masę nowych, którzy dopiero poznają jej niesamowitą aurę. Na klimat składa się również line-up festiwalu – a już pierwsze ogłoszone nazwiska robią wrażenie. Jeśli dotąd nie byliście przekonani, to śmiało możecie odrzucić swoje wahania i pakować się do Czaplinka.

Przeczytaj: Pol’and’Rock Festival 2022. Impreza znowu będzie otwarta – słowo od Jurka Owsiaka

Pol’and’Rock Festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Organek i Wolf Alice na Pol’and’Rock Festival 2022

Prosto i po polsku – uwielbiany przez pol’and’rockową publiczność Organek to doskonały start koncertowych ogłoszeń. Szczególnie że w zeszłym roku ukazał się jego nowy album, Na razie stoję, na razie patrzę. Stare hity i nowe przeboje na ogromnej, festiwalowej scenie? Już w sierpniu!

Drugim ogłoszeniem Pol’and’Rock Festival 2022 było zaanonsowanie zespołu Wolf Alice, alternatywnej perełki prosto z Wielkiej Brytanii. Ich najnowsza płyta Blue Weekend została wyróżniona w Rytmach Roku jako jeden z najlepszych rockowych albumów 2021, a co więcej, grupa zdobyła również uznanie wśród gremium BRIT Awards, zdobywając statuetkę dla najlepszego zespołu, pokonując kapele takie jak London Grammar czy Coldplay.

Pol’and’Rock Festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Wolf Alice – Delicious Things

Kwiat Jabłoni na Pol’and Rock Festival

Ich pierwszy występ na Małej Scenie przyniósł im Złotego Bączka i wjazd na Main Stage. Kwiat Jabłoni wystąpi ponownie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Duet tym razem dowiezie do Czaplinka materiał ze swoich dwóch albumów, ale kto wie? Może na Dużej Scenie pojawią się również przedpremierowe niespodzianki!

Kwiat Jabłoni Pol'and'Rock Festival
fot. materiały promocyjne

King Gizzard & The Lizard Wizard po raz pierwszy w Polsce

Drugie ogłoszenia uderza z tej rockowej strony Pol’and’Rocka. King Gizzard & The Lizard Wizard to obowiązkowe must see wszystkich fanów gitarowej muzyki, którzy w tym roku planują przybyć do Czaplinka. Australijski band zagwarantuje wam mnogość wrażeń i doświadczeń, jakich dotąd jeszcze nie przeżyliście.

Pol'and'Rock Festival 2022 line-up
fot. materiały promocyjne

Co sądzicie o tych ogłoszeniach? Wybierzecie się na Pol’and’Rock Festival 2022?

Pol’and’Rock Festival 2022 startuje z sezonem ogłoszeń. Pierwsze wieści z Najpiękniejszego Festiwalu Świata rozpieszczają. Szykuje się srogi line-up. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Pol’and’Rock Festival 2022 – […]


ZOBACZ: Pol’and’Rock Festival 2021 – fotorelacja z festiwalu

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →