fot. Magdalena Halicka

Pol’and’Rock Festival 2022 w nowym miejscu. Wiadomo też, kiedy odbędzie się festiwal


25 lutego 2022

Podziel się newsem:

Pol’and’Rock Festival 2022 jeszcze nie wróci do Kostrzyna nad Odrą. W tym roku nie wróci również na lotnisko Makowice-Płoty. Gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna edycja?

Pol’and’Rock – zmiany, zmiany, zmiany

27. edycja Pol’and’Rock Festival nieco wywróciła do góry nogami dotychczasową formę tego festiwalu. Wydarzenie, od wielu lat odbywające się w legendarnym już Kostrzynie nad Odrą, przeniosło się do województwa zachodnio-pomorskiego, a konkretnie na teren lotniska Makowice-Płoty. Kolejną istotną zmianą w dotychczasowym formacie festiwalu była ograniczona liczba płatnych wejściówek, z których dochód został przeznaczony na zapewnienie uczestnikom wydarzenia maseczek, płynu do dezynfekcji i rękawiczek ochronnych.

Warto również dodać, że Najpiękniejszy Festiwal Świata kiedyś już zmieniał swoją lokalizację. Swój debiut zaliczył 1995 roku w Czymanowie nad Jeziorem Żarnowieckim, jeszcze jako Przystanek Woodstock, aby już rok później zmienić położenie geograficzne na Szczecin-Dąbie. W latach 1998-1999 oraz 2001-2003 festiwal odbywał się w Żarach. W 2000 roku zawitał do Lęborka. Od 2004 roku impreza odbywała się w Kostrzynie nad Odrą. Pandemia pokrzyżowała plany nam wszystkim i dwa lata temu spotkaliśmy się w przestrzeni internetowej na Najpiękniejszej Domówce Świata.

Pol’and’Rock Festival 2022 – gdzie i kiedy?

Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom, wydarzenie opuści lotnisko Makowice-Płoty. 28. edycja Pol’and’Rock Festival pozostanie co prawda w województwie zachodnio-pomorskim, ale nową lokalizacją imprezy jest Czaplinek, położony między jeziorami Drawsko i Czaplino. Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2022 roku. Co sądzicie o tej lokalizacji? Wybierzecie się do Czaplinka?

Pol'and'Rock Festival 2022 w nowym miejscu. Wiadomo też, kiedy odbędzie się festiwal
via Facebook / Pol’and’Rock Festival

Pol’and’Rock Festival 2022 jeszcze nie wróci do Kostrzyna nad Odrą. W tym roku nie wróci również na lotnisko Makowice-Płoty. Gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna edycja? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →