Pol'and'Rock Festival

Pol’and’Rock już za pasem –  jak zdobyć bilety na Najpiękniejszy Festiwal Świata?


21 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pol’and’Rock nie jest tylko festiwalem, jest wyczekaną imprezą o nietuzinkowej atmosferze. Kto raz jej zakosztował, ten zawsze wraca, by poczuć ją ponownie. W tym roku wydarzenie odbędzie się w innym miejscu i na nieco innych warunkach, niż do tej pory. Przede wszystkim będzie biletowane, a wejściówki wcale nie będą tak łatwo dostępne.

Pol’and’Rock 2021 – kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

Jesteśmy przyzwyczajeni, że ten akurat festiwal był za darmo, a w pakiecie z muzyką, dostawaliśmy jeszcze genialną atmosferę. Względy bezpieczeństwa sprawiły jednak, że organizatorzy powzięli decyzję, że w tym roku Pol’and’Rock będzie płatny. Bilety w cenie 49 zł będzie można nabyć za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej, jednak nie mamy wątpliwości, że nie będzie to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Chętnych na uczestnictwo w festiwalu jest wielu – wejściówek znacznie mniej. Z tego względu bilety będą dystrybuowane partiami – pierwsza pula trafi do sprzedaży już w poniedziałek.

Przeczytaj: Zmiany w organizacji Pol’and’Rock Festival. W tym roku będą płatne wejściówki

Pol'and'Rock bilety
Lotnisko Makowice-Płoty, nowa lokalizacja Najpiękniejszego Festiwalu Świata – fot. materiały prasowe

Pol’and’Rock 2021 – dwa lata temu milion pod sceną, a jak będzie w tym roku?

To podczas pamiętnej edycji festiwalu w 2019 roku, koncert Kultu zgromadził tak olbrzymią publiczność. Prawie milion osób bawiło się na występie Kazika i spółki, natomiast w tym roku… Nie wiadomo nawet, jak duża widownia będzie mogła zgromadzić się na Pol’and’Rock Festival.

W tym momencie pracujemy nad organizacją Festiwalu i kwestiami związanymi z przepisami dotyczącym bezpieczeństwa. Liczba wejściówek, które będą do zdobycia – będzie się zwiększać. Ostateczna liczba osób zależeć będzie oczywiście od obostrzeń i sytuacji pandemicznej w Polsce.

– czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia

Przeczytaj: Pol’and’Rock już nie w Kostrzynie. Sprawdźcie nową lokalizację wydarzenia

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
fot. materiały prasowe

Zależy Ci na bilecie – zapisz się do newslettera

Wejściówki na Najpiękniejszy Festiwal Świata będą dystrybuowane za pomocą specjalnego portalu, a jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie cztery bilety. W poniedziałek startuje pierwsza pula sprzedaży, kolejne będą pojawiać się sukcesywnie. Żeby nie przegapić momentu wypuszczania wejściówek, polecamy śledzić profil Pol’and’Rock Festival w mediach społecznościowych, a także zapisać się do newslettera. W ten sposób zyskacie pewność, że nic Wam nie umknie.

Widzimy się już 29 lipca – w innym miejscu, ale z dokładnie tą samą energią.

Pol’and’Rock nie jest tylko festiwalem, jest wyczekaną imprezą o nietuzinkowej atmosferze. Kto raz jej zakosztował, ten zawsze wraca, by poczuć ją ponownie. W tym roku wydarzenie odbędzie się w innym miejscu i na nieco innych warunkach, niż do tej pory. Przede wszystkim będzie biletowane, a wejściówki wcale nie będą tak łatwo dostępne. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →