fot. Szymon Aksienionek

Zmiany w organizacji Pol’and’Rock Festival. W tym roku będą płatne wejściówki

Podziel się newsem:

Jurek Owsiak przedstawił właśnie od dawna wyczekiwane informacje na temat wejściówek na tegoroczny Pol’and’Rock Festival. Ze względów na nową formułę wydarzenia i wzmożone środki bezpieczeństwa, wyjątkowo będą one płatne.

Zmiany na Pol’and’Rock Festival. Nie tylko nowa lokalizacja

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, jak mawiał Heraklit z Efezu. Tych zmian z pewnością nie będzie brakowało podczas tegorocznej edycji legendarnego Pol’and’Rock Festival, który przede wszystkim odbędzie się w tym roku w nowej lokalizacji – na terenie byłego lotniska w Makowicach (gmina Płoty, województwo zachodniopomorskie).

To jednak nie koniec nowości związanych z organizacją Pol’and’Rock Festival 2021. Zmiany będą również dotyczyły samego wejścia na teren wydarzenia, które do tej pory było bezpłatne i przyjmowało nieograniczoną ilość uczestników. Tym razem, ze względu na pandemię, impreza będzie w stanie ugościć bardzo ograniczoną ilość osób. Na ten moment jest to liczba zaledwie 5 tysięcy posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek. Przypomnijmy, że w poprzednich latach Pol’and’Rock Festival gościł pod swoimi scenami nawet kilkaset tysięcy miłośników muzyki granej na żywo.

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
Pol’and’Rock Festival, fot. Anna Migda

Pol’and’Rock Festival 2021 z wejściówkami. Ile kosztują i jak je zdobyć?

Jak zatem zdobyć wejściówki na tegoroczny Pol’and’Rock Festival? Wyjątkowo będą one płatne, choć sama impreza pozostaje darmowa, bowiem uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata zapłacą w 2021 roku tylko i wyłącznie za koszty organizacji zabezpieczenia COVID-19, które zawierają w sobie zakup testów na COVID-19, maseczek oraz środków dezynfekujących. Pozostałe koszty festiwalu tradycyjnie pokrywają sponsorzy. Cena takiej wejściówki na 27. Pol’and’Rock Festival wynosi 49 zł za osobę, bez względu na to, na ile dni zamierasz przyjechać. Każdy z biletów będzie imienny.

Wejściówki na Pol’and’Rock 2021 będzie można zdobyć za pomocą specjalnego portalu. Ze względu na ich ograniczoną liczbę, będą one dystrybuowane partiami, co kilka dni. Jednorazowo będzie można kupić bilety dla maksymalnie czterech osób. Dodatkowo, jeśli zamierzasz przyjechać do Makowic samochodem lub camperem, musisz zakupić dodatkowy, specjalny bilet dla swojego pojazdu, aby organizatorzy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsca.

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
Pol’and’Rock Festival 2021 – wejściówki

Istotną kwestią jest również to, jak będzie wyglądało samo wejście na teren Pol’and’Rock Festival w tym roku. W celu maksymalnego zabezpieczenia terenu imprezy i zadbania o bezpieczeństwo festiwalowiczów, oprócz zakupu biletów, każdy uczestnik przed wejściem na teren wydarzenia będzie poddany kontroli zdrowotnej w postaci wykonania testu na obecność COVID-19 (wymaz z nosa) oraz wypełnienia ankiety zdrowotnej. Tylko w przypadku negatywnego wyniku testu i braku budzących wątpliwości odpowiedzi zawartych w ankiecie zdrowotnej, uczestnik będzie mógł bawić się podczas tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Pol’and’Rock Festival 2021 w realu i w online

Organizatorzy imprezy przygotowali również alternatywę dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć w tym roku na Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie odbędzie się bowiem w formie hybrydowej, to znaczy – będzie dostępne zarówno dla publiczności obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących przebieg festiwalu w Internecie. Bezpłatną relację z tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zobaczycie w mediach społecznościowych Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival oraz na kanałach partnerów.

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
Pol’and’Rock Festival, fot. Szymon Aksienionek

Jak będzie wyglądał Pol’and’Rock Festival 2021? Najważniejsze informacje

Dwudziesta siódma edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca, na terenie o powierzchni 50 hektarów, gdzie znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP oferująca spotkania z wybitnymi gośćmi oraz koncerty wieczorne, a także przestrzenie partnerów. Dokładny line-up imprezy zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych tygodni, chociaż już wiadomo, że swoją gotowość wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zagwarantowały takie gwiazdy, jak zespół Limp Bizkit czy Tagada Jones. Was także nie może tam zabraknąć!

Więcej informacji o Pol’and’Rock Festival 2021 i wejściówkach na wydarzenie znajdziecie tutaj.

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
Pol’and’Rock Festival 2021

Jurek Owsiak przedstawił właśnie od dawna wyczekiwane informacje na temat wejściówek na tegoroczny Pol’and’Rock Festival. Ze względów na nową formułę wydarzenia i wzmożone środki bezpieczeństwa, wyjątkowo będą one płatne. Zmiany na Pol’and’Rock Festival. Nie tylko nowa lokalizacja Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, jak mawiał Heraklit z Efezu. Tych zmian z pewnością nie będzie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →