Mamy to! Limp Bizkit zagrają na Pol’and’Rock 2021


15 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Pol’and’Rock z wyjątkowym ogłoszeniem. Podczas kolejnej edycji festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagra zespół Limp Bizkit. Sprawdź, kto jeszcze!

Pol’and’Rock zagra ponownie w 2021 roku

Największy festiwal rockowy w Polsce nie składa broni i sumiennie przygotowuje się do przyszłorocznej imprezy, którą zamierza zorganizować ponownie w Kostrzynie nad Odrą, tym razem już z udziałem najpiękniejszej publiczności na świecie.

27. edycja festiwalu Pol’and’Rock z pewnością się odbędzie. Impreza wystartuje ponownie w dniach 29 – 31 lipca 2021 roku. Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy wydarzenia?

27. Pol'and'Rock Festival
27. Pol’and’Rock Festival

Limp Bizkit zagrają na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Właśnie otrzymaliśmy wyjątkowe ogłoszenie, a właściwie potwierdzenie. Jedną z gwiazd przyszłorocznego Pol’and’Rocka będzie amerykański zespół rockowyLimp Bizkit! Grupa zaprezentuje się oczywiście na dużej scenie. Szykuje się prawdziwe muzyczne show!

Pol’and’Rock 2021 – kto jeszcze zagra na festiwalu?

Kto jeszcze wystąpi podczas 27. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się: Pidżama Porno, Dropkick Murphys, Black River, Clutch, Raz Dwa Trzy, Rise Of The Northstar, Organek, Fiddler’s Green, Tagada Jones, The Exploited, While She Sleeps, Static-x, Jinjer, The Rumjacks, Saint City Orchestra oraz Dirty Shirt. Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Pol’and’Rock z wyjątkowym ogłoszeniem. Podczas kolejnej edycji festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagra zespół Limp Bizkit. Sprawdź, kto jeszcze! Pol’and’Rock zagra ponownie w 2021 roku Największy festiwal rockowy w Polsce nie składa broni i sumiennie przygotowuje się do przyszłorocznej imprezy, którą zamierza zorganizować ponownie w Kostrzynie nad Odrą, tym razem już z udziałem najpiękniejszej publiczności […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.