Zobacz i posłuchaj koncertu Kwiatu Jabłoni z Pol’and’Rock Festival na CD i DVD


22 listopada 2019

Podziel się newsem:

Do występu Kwiatu Jabłoni z festiwalu Pol’and’Rock już niedługo będziemy mogli wracać kiedy chcemy. Koncert zostanie wydany na płycie!

Koncerty z Pol’and’Rock Festival 2019 na płytach

Tradycyjnie, jak co roku po festiwalu Pol’and’Rock, a kiedyś Woodstock, fani ze zniecierpliwieniem oczekują, czy koncerty ich ulubionych artystów ukażą się na CD i DVD. Wiemy już na pewno, że z tegorocznej edycji takich płyt doczekają się Dubioza Kolektiv, Łydka Grubasa oraz Agnieszka Chylińska, dla której ten album będzie równocześnie upamiętnieniem 25-lecia bycia na scenie.

agnieszka chylińska pol and rock festival

Obejrzyj koncert Kwiatu Jabłoni z Pol’and’Rock Festival 2019

Do tego składu właśnie dołączył także Kwiat Jabłoni. Ich koncert podczas tegorocznego Pol’and’Rock Festival bardzo szybko został okrzyknięty jednym z najlepszych. Setki tysięcy świetnie bawiących się i wyśpiewujących każdą linijkę tekstu fanów pod sceną to widok, który na pewno zapadł w pamięci obecnym na tym koncercie.

Kwiat Jabłoni – Dziś Późno Pójdę Spać na Pol’and’Rock Festival

Album Kwiat Jabłoni Live na Pol’and’Rock Festival 2019 ukaże się już 29 listopada jako dwupłytowe wydanie zawierające koncert na DVD i CD. Preorder możecie zamawiać już teraz na empik.com. Oto jak prezentuje się tracklista albumu:

 1. Dzień dobry
 2. Za siódmą chmurą
 3. Nie ma czasu
 4. Nic więcej
 5. Kto powie mi jak
 6. Czekam na lepszy dzień
 7. Wzięli zamknęli mi klub
 8. Niemożliwe
 9. Wodymidaj
 10. Turysta
 11. Dziś późno pójdę spać
 12. Kwiat Jabłoni
kwiat jabłoni pol'and'rock festival

Tymczasem zobaczcie skrót tego jak wyglądał koncert Kwiatu Jabłoni na Pol’and’Rock Festival. Z pewnością warto obejrzeć i odsłuchać go w całości!

Do występu Kwiatu Jabłoni z festiwalu Pol’and’Rock już niedługo będziemy mogli wracać kiedy chcemy. Koncert zostanie wydany na płycie! Koncerty z Pol’and’Rock Festival 2019 na płytach Tradycyjnie, jak co roku po festiwalu Pol’and’Rock, a kiedyś Woodstock, fani ze zniecierpliwieniem oczekują, czy koncerty ich ulubionych artystów ukażą się na CD i DVD. Wiemy już na pewno, […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →