fot. materiały prasowe

Kwiat Jabłoni zapowiada nowy album i trasę. W każdym z wybranych miast pojawi się tylko RAZ


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Kwiat Jabłoni, mimo zbliżającej się zimy, zaczyna budzić się do życia. Zespół zapowiedział nam właśnie nowy album, a także specjalną trasę.

Jedyna taka trasa

Kilka tras w ciągu roku czy też odwiedzanie tego samego miasta kilkukrotnie w przeciągu 365 dni jest czymś bardzo powszechnym w branży muzycznej. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej w momencie, w którym zespół otwarcie ogłasza, że nadchodząca trasa będzie jedyną w swoim rodzaju. Na taki właśnie zabieg pokusił się Kwiat Jabłoni, który już w 2023 roku wyruszy w swój pierwszy halowy tour po Polsce, w ramach którego odwiedzi każde z wybranych miast tylko raz, wyłącznie podczas tego jedynego tournée. Takie spektakle bez wątpienia można więc nazwać „kolekcjonerskimi koncertami”, które na pewno rozejdą się jak ciepłe bułeczki.

Przeczytaj także: Kwiat Jabłoni i Skubas w piosence, która wytyka nam nasz konsumpcjonizm. Posłuchajcie utworu Zaraz się zacznie

Kwiat Jabłoni wolne serca recenzja
fot. materiały promocyjne

Kwiat Jabłoni w ramach trasy zawita do 10 miast w tym między innymi do Szczecina, Gdańska, Łodzi, Poznania i Warszawy. Pierwszy koncert zostanie zagrany 4 listopada, a ostatni 19 grudnia. Przed startem tournée zespół wyda również swój trzeci album studyjny, który doczeka się wielu aranżacji na żywo. Na ten moment nie znamy jednak jego dokładnej daty premiery.

Kochani, następnej jesieni odbędzie się nasza jedyna trasa w Polsce w 2023. Szykujemy dla Was trzeci album i bardzo chcemy, żebyście mogli usłyszeć go na żywo. To będą nasze pierwsze koncerty w halach

– napisał na swoim Facebooku zespół.
Kwiat Jabłoni
fot. materiały prasowe

Kwiat Jabłoni – trasa koncertowa 2023 rok, daty:

Zespół będziecie mogli złapać w poszczególnych miastach:

  • 4.11.2023 – Szczecin / Netto Arena
  • 8.11.2023 – Wrocław / Hala Stulecia
  • 12.11.2023 – Gdańsk/Sopot / ERGO ARENA
  • 17.11.2023 – Łódź / Atlas Arena
  • 24.11.2023 – Katowice / Spodek
  • 26.11.2023 – Kraków / TAURON Arena
  • 1.12.2023 – Lublin / Targi Lublin
  • 3.12.2023 – Rzeszów / G2A Arena
  • 16.12.2023 – Poznań / MTP – Pawilon 3A
  • 19.12.2023 – Warszawa / COS Torwar

Kwiat Jabłoni, mimo zbliżającej się zimy, zaczyna budzić się do życia. Zespół zapowiedział nam właśnie nowy album, a także specjalną trasę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →