Kwiat Jabłoni i Ralph Kaminski we wspólnym utworze

Obserwuj nas na instagramie:

Kwiat Jabłoni przygotował wyjątkową, nową wersję utworu Wodymidaj. Do jego wykonania duet zaprosił również niezwykłych gości.

Duet tworzony przez rodzeństwo Kasię i Jacka Sienkiewiczów jest chyba jednym z najbardziej pracowitych zespołów na polskiej scenie. Grają trasę za trasą, czasem nawet kilka w tym samym czasie, dodatkowo wciąż dostarczają swoim fanom muzycznych nowości – covery, występy live, teledyski, nowe utwory.

Kwiat Jabłoni zamyka rozdział albumu Niemożliwe

Jakiś czas temu zapowiedzieli, że w 2020 roku ukaże się ich drugi album. Wszystko na to wskazuje, bo właśnie zamknęli rozdział pod tytułem Niemożliwe. Zrobili to, tak jak nas przyzwyczaili – w wyjątkowy sposób.

Zespół udostępnił ostatni teledysk do piosenki z albumu Niemożliwe. Doczekał się go poruszający utwór Wodymidaj. Teledysk nagrano w studiu S3 Polskiego Radia, ale to nie przestrzeń czyni go wyjątkowym, a postaci, które ją wypełniają.

Kwiat Jabłoni Ralph Kaminski

Kwiat Jabłoni i Ralph Kaminski we wspólnym wykonaniu

Kwiat Jabłoni zaprosił bowiem do tego wykonania Ralpha Kaminskiego, który kilka dni temu wystąpił z duetem na żywo w Poznaniu. To jednak nie wszystko, bo Kasia i Jacek zaprosili również to tego wykonania sekcję smyczkową, dzięki której utwór Wodymidaj zyskał nową, akustyczną aranżację. Posłuchajcie!

Ralph Kaminski zdradził na swoich social mediach, że pierwsze podejście do wspólnego nagrania utworu Wodymidaj miało miejsce latem, w wyjątkowych okolicznościach, bo na łódce! Niestety z powodu problemów technicznych tamto nagranie nie ujrzało światła dziennego. Na szczęście artystom udało się mimo wszystko sfinalizować ten wspólny projekt, bo wyszło naprawdę świetnie!

Kwiat Jabłoni przygotował wyjątkową, nową wersję utworu Wodymidaj. Do jego wykonania duet zaprosił również niezwykłych gości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Duet tworzony przez rodzeństwo Kasię i Jacka Sienkiewiczów […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →