Kwiat Jabłoni zapowiada nowy album! Premiera w 2020 roku


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Niespodzianka! Jeśli myśleliście, że na kolejny album od Kwiatu Jabłoni będziecie musieli poczekać kilka lat, to się myliliście! Ten ma nadejść już w przyszłym roku.

To, co przytrafia się temu duetowi jest naprawdę niemożliwe! Niecały rok temu wydali swoją debiutancką płytę, nieustannie są w trasie, a ich koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Złota płyta dla Kwiatu Jabłoni

Tej jesieni zagrali aż dwie trasy – Tam, gdzie nas jeszcze nie było oraz Kwiat Jabłoni Akustycznie, z czego druga wciąż trwa, a obie oczywiście w całości się wyprzedały. Dodatkowo, podczas jednego z ostatnich koncertów w Warszawie zespół odebrał Złotą Płytę za swój debiutancki album Niemożliwe.

kwiat jabłoni złota płyta

Nowa płyta od Kwiatu Jabłoni

W podziękowaniu, które Kwiat Jabłoni zamieścił na swoich social mediach duet zapowiada, że kolejna płyta ukaże się już w 2020 roku! Zapewniają również, że w nadchodzącym czasie nie zabraknie również wielu koncertów.

Czekamy zatem ze zniecierpliwieniem na to co wydarzy się w 2020 roku. Przedsmak nowości od Kwiatu Jabłoni mogliśmy usłyszeć już ostatnio, bowiem zespół podzielił się nowym, zimowym utworem – Idzie Zima. Jeśli jeszcze go nie słyszeliście, to koniecznie sprawdźcie!

Kwiat Jabłoni – Idzie Zima, zobacz teledysk

Niespodzianka! Jeśli myśleliście, że na kolejny album od Kwiatu Jabłoni będziecie musieli poczekać kilka lat, to się myliliście! Ten ma nadejść już w przyszłym roku. To, co przytrafia się temu duetowi jest naprawdę niemożliwe! Niecały rok temu wydali swoją debiutancką płytę, nieustannie są w trasie, a ich koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie. Złota płyta […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.