„Idzie Zima” oraz nowy utwór od Kwiatu Jabłoni


04 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Czy pisaliśmy już, że Kwiat Jabłoni nie zwalnia tempa? Duet właśnie podzielił się nowym, pięknym, zimowym utworem. Posłuchajcie piosenki Idzie Zima!

Idzie Zima, czyli nowy utwór Kwiatu Jabłoni

Zima idzie i to bez dwóch zdań. Na dworze coraz chłodniej i szarzej, a dnie robią się coraz krótsze. Zauważyli to również Kasia i Jacek z zespołu Kwiat Jabłoni. Duet w swoim nowym utworze śpiewa o tym, że zima faktycznie nie jest najłatwiejszą w obyciu porą roku.

Muzyczne rodzeństwo nie byłoby jednak sobą, gdyby w tej ponurej aurze nie znaleźli promyka nadziei. Tak właśnie brzmi ich zimowy utwór, który napawa ciepłem i naznaczony jest nawet pewnym świątecznym klimatem. Zobaczcie teledysk do piosenki Idzie Zima!

Kwiat Jabłoni – Idzie Zima, zobacz!

Kwiat Jabłoni pracował nad swoim najnowszym utworem z zespołem Bum Bum Orkestar, którego aranżacja dodała brzmieniu piosenki Idzie Zima jeszcze bardziej foklowo-tradycyjnego klimatu niż ten, który znamy z albumu Niemożliwe. Jesteśmy przekonani, że ta zimowa kompozycja zawładnie Waszymi sercami i otuli je ciepłymi emocjami.

Kwiatu Jabłoni z akustycznymi koncertami jeszcze w tym roku

Nie przegapcie również najbliższych koncertów Kwiatu Jabłoni. Jeszcze w tym roku duet zagra ich kilka w ramach trasy Kwiat Jabłoni akustycznie. Z pewnością będzie równie klimatycznie, jak przy okazji ich najnowszego utworu!

kwiat jabłoni koncerty

Kwiat Jabłoni live z Pol’and’Rock Festival już jest!

Koniecznie zaopatrzcie się także w najnowsze wydawnictwo zespołu, będące zapisem live z koncertu Kwiatu Jabłoni podczas tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival. Album zawiera ścieżkę dźwiękową z koncertu, a także wersję DVD! Idealne rozwiązanie na spędzanie zimowych wieczorów. :)

Czy pisaliśmy już, że Kwiat Jabłoni nie zwalnia tempa? Duet właśnie podzielił się nowym, pięknym, zimowym utworem. Posłuchajcie piosenki Idzie Zima! Idzie Zima, czyli nowy utwór Kwiatu Jabłoni Zima idzie i to bez dwóch zdań. Na dworze coraz chłodniej i szarzej, a dnie robią się coraz krótsze. Zauważyli to również Kasia i Jacek z zespołu […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →