Kwiat Jabłoni z nowymi koncertami jeszcze w tym roku


25 października 2019

Podziel się newsem:

Kolejne miasta dołączają do koncertowego rozkładu jazdy duetu Kwiat Jabłoni na tę jesień, tym razem w odsłonie akustycznej. Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli ich usłyszeć!

Kwiat Jabłoni – koncerty jesienią i zimą 2019

Mieli zagrać tam, gdzie ich jeszcze nie było, ale wrócą również tam, gdzie już byli. Kwiat Jabłoni błyskawicznie wyprzedał swoją jesienną trasę koncertową, która obejmowała kilkanaście małych miasteczek, w których duet jeszcze nie miał okazji zagrać. W związku z tym powracają również do miast, w których bywali już nie raz.

Dwie trasy koncertowe w ciągu jednej jesieni? Proszę bardzo! Kasia i Jacek Sienkiewiczowie idą na nowy rekord i oprócz trasy Tam, gdzie nas jeszcze nie było ogłaszają kolejną – akustyczną. Zespół wystąpi w dodatkowych siedmiu miastach Polski jeszcze w tym roku!

Trasa koncertowa Kwiat Jabłoni akustycznie – grudzień 2019

kwiat jabłoni koncerty

Będą to jednak zupełnie nowe spotkania z muzyką Kwiatu Jabłoni, niż te, które mieliśmy okazję podziwiać do tej pory. Podczas akustycznej trasy, duet poszerzony o pełen zespół zagra nowe aranżacje utworów z albumu Niemożliwe, ale nie tylko tych. Spodziewajcie się wielu muzycznych niespodzianek!

Jak na razie koncerty z trasy Kwiat Jabłoni akustycznie są jedynymi niewyprzedanymi koncertami duetu, więc lepiej pośpieszcie się z kupnem biletów. Zaraz i tutaj może ich zabraknąć!

Kolejne miasta dołączają do koncertowego rozkładu jazdy duetu Kwiat Jabłoni na tę jesień, tym razem w odsłonie akustycznej. Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli ich usłyszeć! Kwiat Jabłoni – koncerty jesienią i zimą 2019 Mieli zagrać tam, gdzie ich jeszcze nie było, ale wrócą również tam, gdzie już byli. Kwiat Jabłoni błyskawicznie wyprzedał swoją jesienną trasę koncertową, […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →