Kwiat Jabłoni zagra tam, gdzie ich jeszcze nie było


03 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kwiat Jabłoni nie zwalnia i jesienią rusza w kolejną trasę koncertową. Tym razem duet zagra tam, gdzie go jeszcze nie było. Sprawdźcie, gdzie to jest!

Duet muzyczny tworzony przez rodzeństwo Kasię i Jacka Sienkiewiczów od jakiegoś czasu odnosi nieustające pasmo sukcesów. Na początku tego roku wydali swój debiutancki album Niemożliwe, po czym ruszyli w długą i intensywną trasę koncertową.

Po drodze zaliczali sceny największych klubów w Polsce, których nie omieszkali wyprzedać. Z kolei latem Kwiat Jabłoni przejął największe sceny festiwalowe, w tym chociażby Open’er Festival 2019, Soundrive Festival 2019 czy Fest Festival 2019, a ich wykonanie Dziś Późno Pójdę Spać z Pol’and’Rock Festival 2019 jest najczęściej oglądanym, jeśli chodzi o tę edycję.

Kwiat Jabłoni na Pol’and’Rock Festival 2019 – Dziś Późno Pójdę Spać

Kwiat Jabłoni – koncerty, jesień 2019

Nadchodząca jesień będzie dla Kwiatu Jabłoni równie mocno koncertowa. Tym razem jednak zespół odwiedzi mniejsze zakątki Polski i zagra tam, gdzie ich jeszcze nie było!

Już od jakiegoś czasu myśleliśmy o trasie, podczas której odwiedzilibyśmy te różne zakątki Polski, których jeszcze nie mieliśmy okazji (w większości) zobaczyć. No i udało się!

Oto, jak prezentuje się rozkład jazdy Kwiatu Jabłoni na najbliższy czas. Zarezerwujcie sobie terminy i śpieszcie się po bilety, bo kończą się w ekspresowym tempie!

Kwiat Jabłoni – tam, gdzie nas jeszcze nie było, bilety

kwiat jabłoni koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także