Kwiat Jabłoni dzieli się koncertową wersją nowego utworu „Huśtawki”


27 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Huśtawki to utwór, który od jakiegoś czasu można było usłyszeć jedynie na koncertach Kwiatu Jabłoni. Od teraz możecie go słuchać kiedy chcecie, gdyż zespół udostępnił nagranie z koncertu!

Kwiat Jabłoni – nowy utwór

Huśtawki to w oryginale utwór polskiego poety, kompozytora, aktora i malarza – Jacka Kleyffa, który pojawił się na płycie Piosenki z 1999 roku. Kwiat Jabłoni postanowił zreinterpretować tę piosenkę i oto, co z tego wyszło!

Twórczość Jacka Kleyffa jest jedną z naszych największych muzycznych inspiracji. Huśtawki znamy i śpiewamy odkąd nauczyliśmy się mówić.

Huśtawki zdają się być wręcz napisane dla Kasi i Jacka Sienkiewiczów. Ich interpretacja jest zupełnie spójna z autorskim materiałem duetu i spokojnie mogłaby znaleźć się na debiutanckiej płycie Niemożliwe.

Nie znajdziecie tam jednak tego utworu, za to wersja live wykonania Kwiatu Jabłoni ze Slot Art Festival 2019 pojawiła się właśnie na ich oficjalnym kanale na YouTube’ie. W nagraniu, oprócz Kasi i Jacka wziął również udział perkusista Łukasz Biliński. Wykonanie utworu poprzedzają fragmenty video z backstage’u ukazujące przygotowania zespołu do wejścia na scenę. Zobaczcie, jak brzmią Huśtawki w wykonaniu Kwiatu Jabłoni!

Kwiat Jabłoni – Huśtawki

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncert Kwiat Jabłoni

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.