Kwiat Jabłoni – zespół wraz z fanami posprzątał Warszawę

Obserwuj nas na instagramie:

Jakiś czas temu Kwiat Jabłoni utworzył na Facebooku intrygujące wydarzenie – Sprzątanie świata z Kwiatem Jabłoni. Duet zaprosił tym samym swoich fanów do wspólnego posprzątania naszej planety.

Kwiat Jabłoni to duet tworzony przez rodzeństwo – Kasię i Jacka Sienkiewiczów. Zostali okrzyknięci jednym z ciekawszych debiutów w ostatnim czasie i od premiery swojego pierwszego albumu Niemożliwe – nieustannie odnoszą sukcesy, wyprzedają swoje koncerty i zbierają same pozytywne komentarze.

Kwiat Jabłoni – Niemożliwe

Sprzątanie świata z Kwiatem Jabłoni

Okazuje się, że Kwiat Jabłoni to nie tylko wspaniali artyści, ale też skuteczni działacze społeczni, którzy zapoczątkowali piękną inicjatywę. Na swoim Facebooku stworzyli specjalne wydarzenie i zaprosili fanów na wspólne sprzątanie świata.

Akcja odbyła się w niedzielę, 30 czerwca. Kasia i Jacek, wraz z zainteresowanymi fanami, których podobno było wielu, spotkali się w okolicach dworca Wschodniego w Warszawie. Mimo upału grupa prężnie pracowała i udało im się zebrać aż dwa, ogromne kontenery pełne śmieci.

Kwiat Jabłoni sprzątanie świata

Artyści sprzątają świat

Wydarzenie zainicjowało kolejne tego typu działania. Fani zespołu zaczęli dzielić się zdjęciami z tego, jak sprzątają własne okolice w innych miastach. Sam zespół stwierdził, że nie była to jednorazowa akcja i tego typu spotkania proekologiczne jeszcze się wydarzą. Dodatkowo, Kwiat Jabłoni zapowiedział, że niedługo nominuje kolejny zespół do zorganizowania podobnego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że w akcję #artyścisprzątająświat zaangażuje się jak najwięcej muzyków i wspólnie posprzątamy nie tylko okolice Dworca Wschodniego w Warszawie, ale przynajmniej całą Polskę!

Jakiś czas temu Kwiat Jabłoni utworzył na Facebooku intrygujące wydarzenie – Sprzątanie świata z Kwiatem Jabłoni. Duet zaprosił tym samym swoich fanów do wspólnego posprzątania naszej planety. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →