Kwiat Jabłoni singlem „Niemożliwe” zapowiada debiutancki album!


24 października 2018

Podziel się newsem:

Duet wyrusza również w trasę koncertową!

Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet folkowy. Już pierwszym singlem „Dziś późno pójdę spać” zjednali sobie ogromną rzeszę fanów – teledysk do kawałka zebrał już prawie 3,5 miliona wyświetleń na YouTube!

Teraz nadszedł czas na drugi utwór zapowiadający debiutancką płytę, która ukaże się na początku 2019 roku nakładem Wydawnictwa Agora.

„Niemożliwe” opowiada o poczuciu pewnego rodzaju niepokoju towarzyszącego wielu z nas. Chodzi tu o lęk wynikający z tego, że żyjemy w świecie bezustannie napierających na nas informacji z mediów i reklam. Codziennie jesteśmy bombardowani wskazówkami dotyczącymi tego jak żyć, jak wyglądać, wpadamy w poczucie, że jesteśmy niewystarczająco dobrzy, biegniemy w niekończącym się wyścigu po sukces, próbujemy zmieniać samych siebie często wbrew potrzebom. To, co nas otacza, nasze zwykłe życie – czyli tytułowe „Niemożliwe” – może być wystarczająco piękne, żeby żyć spokojnie i w zadowoleniu z samego siebie.

Tak o singlu mówi Kasia Sienkiewicz. Zobaczcie nowy, klimatyczny klip duetu Kwiat Jabłoni. :)

Muzykę Kasi i Jacka niedługo będzie można też usłyszeć na żywo!

Już we wrześniu Kwiat Jabłoni ruszył w jesienną trasę koncertową, która rozpoczęła się od Festiwalu Sztuki Jabłka w Bełchatowie i będzie trwała do 14 grudnia.

KWIAT JABŁONI – KONCERTY 2018

25.10  TORUŃ Klub NRD

26.10  POZNAŃ Pawilon  (wyprzedany)

09.11  ŁOMIANKI  Lemon Tree

16.11  PIASECZNO  Dom Kultury

20.11  ZATOR ROK

21.11  WROCŁAW  Stara Piwnica

22.11  LESZNO Zakład

29.11  WARSZAWA  Hydrozagadka  (wyprzedany)

07.12  LUBLIN Próba Cafe  (wyprzedany)

08.12  LUBLIN Próba Cafe  (wyprzedany)

09.12  RZESZÓW  Underground Pub

14.12  ŁÓDŹ Iron Horse

 

Duet wyrusza również w trasę koncertową! Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet folkowy. Już pierwszym singlem „Dziś późno pójdę spać” zjednali sobie ogromną rzeszę fanów – teledysk do kawałka zebrał już prawie 3,5 miliona wyświetleń na YouTube! Teraz nadszedł czas na drugi utwór zapowiadający debiutancką płytę, która ukaże się na początku 2019 roku nakładem Wydawnictwa Agora. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: