Ralph Kaminski wydaje swoją „Młodość” na winylu


15 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Młodość to najnowszy album Ralpha Kaminskiego, który już za chwilę doczeka się wersji winylowej. Kto z Was będzie słuchał z gramofonu?

Reklama

Młodość Ralpha Kaminskiego – najważniejsza premiera 2019 roku?

Najnowszy album Ralpha Kaminskiego rzutem na taśmę okazał się jednym z najważniejszych albumów 2019 roku. Choć wydany dopiero pod koniec listopada, zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych. Do tej pory zdobywał najwyższe oceny, niemal same pozytywne recenzje oraz plasował się w czołówce rankingów, będąc często określanym jako jeden z najlepszych polskich albumów minionego roku.

Młodość Ralpha Kaminskiego przyniosła szczerą, bezkompromisową i często poruszającą historię, która momentami ukazuje się jako rozliczenie autora z własnymi doświadczeniami z przeszłości. Płyta została w ostatnim czasie nominowana do prestiżowych nagród Bestsellery Empiku w kategorii Odkrycie Empiku 2019.

Młodość na winylu

Już niedługo melomanii i miłośnicy analogowych brzmień będą mogli zanurzyć się w najnowszej opowieści Ralpha Kaminskiego w jeszcze bardziej nastrojowej atmosferze, bowiem materiał z albumu Młodość ukaże się na białej (!) płycie winylowej.

Ralph Kaminski Młodość

Premiera tego wydawnictwa będzie miała miejsce 31 stycznia, a już teraz możecie zamawiać Młodość na winylu na stronie www.mtj.pl. Nie przegapcie również koncertów Ralpha, podczas których artysta wraz z zespołem będzie promował swój najnowszy album. Trasa Młodość rusza już 19 stycznia!

ralph kaminski koncerty

Młodość to najnowszy album Ralpha Kaminskiego, który już za chwilę doczeka się wersji winylowej. Kto z Was będzie słuchał z gramofonu? Młodość Ralpha Kaminskiego – najważniejsza premiera 2019 roku? Najnowszy album Ralpha Kaminskiego rzutem na taśmę okazał się jednym z najważniejszych albumów 2019 roku. Choć wydany dopiero pod koniec listopada, zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.