Ralph Kaminski wydaje swoją “Młodość” na winylu


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Młodość to najnowszy album Ralpha Kaminskiego, który już za chwilę doczeka się wersji winylowej. Kto z Was będzie słuchał z gramofonu?

Młodość Ralpha Kaminskiego – najważniejsza premiera 2019 roku?

Najnowszy album Ralpha Kaminskiego rzutem na taśmę okazał się jednym z najważniejszych albumów 2019 roku. Choć wydany dopiero pod koniec listopada, zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych. Do tej pory zdobywał najwyższe oceny, niemal same pozytywne recenzje oraz plasował się w czołówce rankingów, będąc często określanym jako jeden z najlepszych polskich albumów minionego roku.

Młodość Ralpha Kaminskiego przyniosła szczerą, bezkompromisową i często poruszającą historię, która momentami ukazuje się jako rozliczenie autora z własnymi doświadczeniami z przeszłości. Płyta została w ostatnim czasie nominowana do prestiżowych nagród Bestsellery Empiku w kategorii Odkrycie Empiku 2019.

Młodość na winylu

Już niedługo melomanii i miłośnicy analogowych brzmień będą mogli zanurzyć się w najnowszej opowieści Ralpha Kaminskiego w jeszcze bardziej nastrojowej atmosferze, bowiem materiał z albumu Młodość ukaże się na białej (!) płycie winylowej.

Ralph Kaminski Młodość

Premiera tego wydawnictwa będzie miała miejsce 31 stycznia, a już teraz możecie zamawiać Młodość na winylu na stronie www.mtj.pl. Nie przegapcie również koncertów Ralpha, podczas których artysta wraz z zespołem będzie promował swój najnowszy album. Trasa Młodość rusza już 19 stycznia!

ralph kaminski koncerty

Młodość to najnowszy album Ralpha Kaminskiego, który już za chwilę doczeka się wersji winylowej. Kto z Was będzie słuchał z gramofonu? Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Młodość […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →