Ralph Kaminski rusza w trasę ze swoją „Młodością”


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

W przyszłym roku Ralph Kamiński zaprezentuje Wam swoją Młodość w wersji koncertowej. Pierwsze występy już w styczniu – sprawdźcie gdzie!

Ralph Kaminski i jego nowy album Młodość

Ralph Kaminski niedawno wydał swój drugi, wyczekiwany przez wielu album zatytułowany Młodość. Artysta ponownie zachwycił emocjonalnymi kompozycjami i szczerością swoich tekstów, dzięki czemu jego najnowsze wydawnictwo zbiera same pozytywne opinie.

Ralph nie był by sobą, gdyby za wszystkimi historiami zamkniętymi w Młodości nie szło coś więcej. To artysta kompletny, który dba nie tylko o warstwę muzyczną, ale również swój własny image sceniczny i całą otoczkę związaną z premierą Młodości.

Kosmiczne koncerty Ralpha Kaminskiego

Tę najlepiej zaobserwujecie na żywo, podczas najbliższych koncertów promujących drugą płytę Ralpha Kaminskiego. Jego trasa startuje już w styczniu i obejmie kilkanaście miast w całej Polsce.

19 stycznia – Poznań, Tama
23 stycznia – Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury
24 stycznia – Płock, Ośrodek Kultury i Sztuki
1 lutego – Lublin, Klub30
2 lutego – Rzeszów, LUKR
7 lutego – Wrocław, Stary Klasztor
9 lutego – Gdańsk
13 lutego – Katowice, P23
14 lutego – Rybnik, Dom Kultury Chwałowice
15 lutego – Szklarska Poręba
6 marca – Kraków, Kwadrat
8 marca – Warszawa, Palladium
15 marca – Bielsko-Biała, Miasto
22 marca – Łódź
3 kwietnia – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
26 kwietnia – Toruń, Od Nowa

Czego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Ralpha? Z pewnością dopieszczonej scenografii, kostiumów, efektów wizualnych i przede wszystkim spektaklu pełnego muzycznych doznań na najwyższym poziomie i wielu emocji, których dostarczy Wam materiał z albumu Młodość.

Ralph Kaminski w Poznaniu, 19 stycznia, Tama

Bilety na koncert Ralpha Kaminskiego w Poznaniu znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

ralph kaminski koncerty

W przyszłym roku Ralph Kamiński zaprezentuje Wam swoją Młodość w wersji koncertowej. Pierwsze występy już w styczniu – sprawdźcie gdzie! Ralph Kaminski i jego nowy album Młodość Ralph Kaminski niedawno wydał swój drugi, wyczekiwany przez wielu album zatytułowany Młodość. Artysta ponownie zachwycił emocjonalnymi kompozycjami i szczerością swoich tekstów, dzięki czemu jego najnowsze wydawnictwo zbiera same […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ralph Kaminski w Poznaniu - Tama | 19.01.2020

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.