Jubileuszowy album Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock Festival


30 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znamy pierwsze koncertowe wydawnictwo, które ukaże się po tegorocznym Festiwalu Pol'and'Rock. Będzie to jubileuszowy album Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska na Pol’and’Rock Festival

Tegoroczny koncert Agnieszki Chylińskiej w Kostrzynie nad Odrą był jednym z ważniejszych momentów podczas Pol’and’Rock Festival 2019 jak i w całej historii tego wydarzenia. Wykonanie przez artystkę, a właściwie przez kilkusettysięczny, wielopokoleniowy tłum pod dużą sceną, przeboju Kiedy powiem sobie dość, zostało uznane za najbardziej wzruszający moment tej edycji.

Agnieszka Chylińska – Kiedy powiem sobie dość, Pol’and’Rock 2019

Album: 25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock Festival

W tym roku mija 25 lat odkąd Agnieszka Chylińska działa na polskiej scenie muzycznej. Swoje 25-lecie obchodził także w tym roku Najpiękniejszy Festiwal Świata. Z tej okazji powstało wyjątkowe wydawnictwo płytowe, upamiętniające te dwa jubileusze.

6 grudnia do sklepów trafi dwupłytowy album 25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock. Box będzie zawierał CD oraz DVD z zapisem koncertu artystki podczas tegorocznej edycji festiwalu. Wydawnictwo pojawi się również w formie analogowej. Premiera winyla będzie miała miejsce 14 lutego 2020 roku.

Agnieszka Chylińska – koncerty

Już w grudniu wokalistka wyruszy również w ogromną, jubileuszową trasę koncertową, która obejmie kilkadziesiąt koncertów, nie tylko w Polsce, ale również za granicami i potrwa aż do końca 2020 roku. Nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń muzycznych!

agnieszka chylińska koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty pop / rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.