Jubileuszowy album Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock Festival


30 października 2019

Podziel się newsem:

Znamy pierwsze koncertowe wydawnictwo, które ukaże się po tegorocznym Festiwalu Pol’and’Rock. Będzie to jubileuszowy album Agnieszki Chylińskiej.

Reklama

Agnieszka Chylińska na Pol’and’Rock Festival

Tegoroczny koncert Agnieszki Chylińskiej w Kostrzynie nad Odrą był jednym z ważniejszych momentów podczas Pol’and’Rock Festival 2019 jak i w całej historii tego wydarzenia. Wykonanie przez artystkę, a właściwie przez kilkusettysięczny, wielopokoleniowy tłum pod dużą sceną, przeboju Kiedy powiem sobie dość, zostało uznane za najbardziej wzruszający moment tej edycji.

Agnieszka Chylińska – Kiedy powiem sobie dość, Pol’and’Rock 2019

Album: 25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock Festival

W tym roku mija 25 lat odkąd Agnieszka Chylińska działa na polskiej scenie muzycznej. Swoje 25-lecie obchodził także w tym roku Najpiękniejszy Festiwal Świata. Z tej okazji powstało wyjątkowe wydawnictwo płytowe, upamiętniające te dwa jubileusze.

6 grudnia do sklepów trafi dwupłytowy album 25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock. Box będzie zawierał CD oraz DVD z zapisem koncertu artystki podczas tegorocznej edycji festiwalu. Wydawnictwo pojawi się również w formie analogowej. Premiera winyla będzie miała miejsce 14 lutego 2020 roku.

Agnieszka Chylińska – koncerty

Już w grudniu wokalistka wyruszy również w ogromną, jubileuszową trasę koncertową, która obejmie kilkadziesiąt koncertów, nie tylko w Polsce, ale również za granicami i potrwa aż do końca 2020 roku. Nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń muzycznych!

agnieszka chylińska koncerty

Znamy pierwsze koncertowe wydawnictwo, które ukaże się po tegorocznym Festiwalu Pol’and’Rock. Będzie to jubileuszowy album Agnieszki Chylińskiej. Agnieszka Chylińska na Pol’and’Rock Festival Tegoroczny koncert Agnieszki Chylińskiej w Kostrzynie nad Odrą był jednym z ważniejszych momentów podczas Pol’and’Rock Festival 2019 jak i w całej historii tego wydarzenia. Wykonanie przez artystkę, a właściwie przez kilkusettysięczny, wielopokoleniowy tłum […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty pop / rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.