Tegoroczny Pol’and’Rock odbędzie się w sieci


28 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Niestety, w związku z obecną sytuacją, nie spotkamy się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorzy Pol’and’Rock zapraszają jednak na Najpiękniejszą Domówkę Świata, gdyż festiwal odbędzie się online!

Podczas wczorajszej audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu, Jurek Owsiak, nie ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią w tym roku w Kostrzynie nad Odrą, ale podzielił się smutną wiadomością o odwołaniu tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock.

My w Fundacji po prostu z pokorą pochyliliśmy głowy, zakasaliśmy rękawy i kiedy tylko wirus do nas przywędrował, wzięliśmy się do pomocy, na jaką jest nas stać. Powiedzieliśmy sobie – wygramy i wszyscy razem pójdziemy na spacer! Trzymamy się tego zdania bardzo mocno. Wierzymy bardzo, że na ten spacer będziemy mogli się udać, ale także, będąc realistami i przede wszystkim ludźmi odpowiedzialnymi – wiemy już dzisiaj, że ten spacer nie odbędzie się w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok, a więc w dniach 29-31 lipca 2021.

Najpiękniejsza Domówka Świata -Pol’and’Rock 2020 odbędzie się online

Nie będzie jednak tak, że festiwal nie odbędzie się w tym roku w ogóle. Organizatorzy zamierzają przenieść go do Internetu, organizując Najpiękniejszą Domówkę Świata. W dniach 30 lipca – 1 sierpnia możecie spodziewać się dużej ilości grania, bez wychodzenia z domu. Będą to zarówno archiwalne nagrania, jak i koncerty na żywo artystów z tegorocznego line-upu.

Pol'and'Rock 2020 online

Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni.

Niestety, w związku z obecną sytuacją, nie spotkamy się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorzy Pol’and’Rock zapraszają jednak na Najpiękniejszą Domówkę Świata, gdyż festiwal odbędzie się online! Podczas wczorajszej audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu, Jurek Owsiak, nie ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią w tym roku w Kostrzynie nad Odrą, ale podzielił się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher do dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →