Organek powraca w techno wydaniu? Posłuchaj nowego singla „Pogo”!

Podziel się newsem:

Zespół Organek przerywa ciszę i powraca z nowym singlem, w trochę odmiennym wydaniu niż zwykle. Zobaczcie teledysk do utworu Pogo!

Pół Polski idzie w pogo

W końcu jest! Długo oczekiwana nowość od Organka, będąca jednocześnie zapowiedzią nowego, trzeciego albumu grupy, który ukaże się na jesień. Tymczasem – robi się trochę nerwowo.

Pogo to szalony taniec, którego definicji fanom Organka raczej nie trzeba przedstawiać. Polega na obijaniu się w rytm muzyki stłoczonych w ciasnej grupie ludzi, tak, aby samemu nie dać się stratować, ale zepchnąć z drogi każdego, kto się na niej znajdzie.

Wbrew pozorom taniec ten ma zazwyczaj pozytywny wydźwięk, a w pogo zawsze panuje przyjazna, braterska atmosfera. Metafora użyta przez Organka w swoim nowym singlu ukazuje jednak pogo jako odzwierciedlenie obecnych nastrojów społecznych, Polski podzielonej i walczącej.

Polska pękła na pół, a nad nią odbywa się kolejny chocholi taniec. Pogo. Jeden na drugiego, byleby uderzyć z całej siły. Najlepszą obroną jest podobno atak. Musimy ją teraz wspólnie zacząć zlepiać. Człowiek z człowiekiem. Ale żeby to zrobić, musimy najpierw zrozumieć dlaczego pękła.

Organek Pogo

Nowa odsłona grupy Organek

Zespół Organek zaskakuje dodatkowo znacznie odmiennym brzmieniem, niż to, do którego zdążył nas przyzwyczaić. Jest o wiele bardziej drapieżnie, niespokojnie, do tego grupa postanowiła poeksperymentować również z elektroniką, łącząc ją z mocnym brzmieniem gitar. Do utworu powstał także wymowny teledysk, za którego reżyserię odpowiada kolektyw Szupica/Kiziewicz. Zobaczcie!

Organek – Pogo, zobacz teledysk do nowego singla

Zespół Organek przerywa ciszę i powraca z nowym singlem, w trochę odmiennym wydaniu niż zwykle. Zobaczcie teledysk do utworu Pogo! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →