Organek rusza w letnią trasę koncertową i zapowiada nowy singiel “POGO”


26 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Organek wraca po przerwie z nowym materiałem i jako pierwszy artysta w Polsce rusza w mini trasę koncertową. Sprawdźcie szczegóły!

Nowości od zespołu Organek. Nowy album jeszcze w tym roku!

Retro już nam nie wystarcza. Dobre czasy minęły. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język. Nowe czasy, nowa muzyka.

Tak o swoim nadchodzącym, nowym wydawnictwie pisze zespół Organek. Po przerwie grupa wraca z dwojoną siłą rażenia swoim świeżym i aktualnym przekazem. Przedsmak muzycznych nowości od zespołu Organek otrzymamy już niebawem, wraz z premierą singla POGO, który grupa właśnie zapowiedziała. Nowy album ma się ukazać jesienią.

Pół Polski idzie w pogo, to robi się nerwowo.
Pół Polski idzie w pogo, to robi się niezdrowo.

Nowy singiel Organka będzie nawiązywał do kultury szalonego i brutalnego tańca, w którym objawiają się stracone szanse, nieumiejętność porozumienia się ponad podziałami, wieczne animozje, konflikt, agresja i siła. POGO ma być współczesną emanacją tych właśnie problemów.

Organek – trasa koncertowa POGO MINI TOUR 2020

Organek przełamuje również stan hibernacji polskiej branży koncertowej i zapowiada wakacyjną mini trasę po Polsce, podczas której, oprócz znanych i lubianych kawałków z dwóch dotychczasowych albumów zespołu, usłyszymy również najnowszy singiel POGO. Sprawdźcie, gdzie zagrają!

  • 20.07 – Toruń – CKK Jordanki
  • 21.07 – Łódź – Wytwórnia
  • 22.07 – Warszawa – Stodoła
  • 5.08 – Poznań – CK ZAMEK
  • 6.08 – Wrocław – Sala Gotycka – Stary Klasztor
  • 7.08 – Chorzów – Chorzowskie Centrum Kultury
  • 9.08 – Kraków – Forty Kleparz
Organek POGO

Organek wraca po przerwie z nowym materiałem i jako pierwszy artysta w Polsce rusza w mini trasę koncertową. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowości od zespołu Organek. Nowy album jeszcze w tym roku! Retro […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →