Facebook / Organek

Koniec stania i patrzenia. Pora na skakanie i śpiewanie, bo Organek jedzie w trasę


05 września 2022

Podziel się newsem:

Zespół Organek ogłosił pierwszą część jesiennej trasy koncertowej promującej krążek Na razie stoję, na razie patrzę. Klasycznie już, powody do zadowolenia mogą mieć fani za granicą.

Organek jedzie w trasę – zahaczy również o Holandię

Zbliża się jesień, a to oznacza, że z plenerów powoli przenosimy się pod dachy klubów, sal koncertowych i hal. Klasycznie też, w trasę koncertową rusza zespół Organek. Panowie odwiedzą kilka polskich miast w ramach trasy promującej wydaną w ubiegłym roku płytę Na razie stoję, na razie patrzę. Powód do zadowolenia mogą już mieć fani za granicą, gdyż Tomasz Organek, Tomasz Lewandowski, Adam Staszewski i Robert Markiewicz wpadną także do Holandii. Obecny rozkład jazdy prezentuje się następująco:

10.09 – Cieszyn, Yass Festival
17.09 – Suwałki, SOK
29.09 – Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
22.10 – Koszalin, Event Center G38
24.10 – Szczecin, Filharmonia
29.10 – Rotterdam, Baroeg

Nie jest to oczywiście wszystko, a jedynie pierwsza część trasy. Resztę koncertów Organek ogłosi już wkrótce.

Koniec stania i patrzenia. Pora na skakanie i śpiewanie, bo Organek jedzie w trasę
Facebook / Organek

Dwie płyty w ciągu kilku miesięcy? Proszę bardzo

Na razie stoję, na razie patrzę to czwarty, chociaż formalnie trzeci krążek zespołu. Zespół w ubiegłym roku wydał także album Ocali nas miłość, który został przygotowany we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego z okazji 77. rocznicy tego wydarzenia. Płyta jest inspirowana postacią Eugeniusza Lokajskiego ps. Brok – fotografa, który dokumentował tamten okres.

Z kolei Na razie stoję, na razie patrzę jest ukłonem w stronę analogowych retro-syntezatorów. Krążek był nominowany do Fryderyków 2022 w kategorii Album roku rock / metal. Tracklista albumu prezentuje się następująco:

 1. Na razie stoję, na razie patrzę
 2. We got no love
 3. Malibu
 4. Walcz
 5. Doppelganger
 6. Samoloty
 7. Cały ten fejm
 8. POGO
 9. POGO (IDLES Remix)
 10. Invito
 11. Kate Mo2s // Rework
 12. Wio2na // Rework

Organek – Samoloty

Zespół Organek ogłosił pierwszą część jesiennej trasy koncertowej promującej krążek Na razie stoję, na razie patrzę. Klasycznie już, powody do zadowolenia mogą mieć fani za granicą. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →