YouTube / Żurkowski

Żurkowski i Tomasz Organek prezentują wspólny utwór – „WESTERN”


03 lutego 2022

Podziel się newsem:

Żurkowski podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym jego drugą studyjną płytę. W utworze WESTERN gościnnie pojawił się Tomasz Organek.

Żurkowski powraca z drugim albumem

Żurkowski jest już co raz bliżej wydania swojej drugiej płyty. Artysta rozpoczął promocję wydawnictwa singlem DEMONY, który ukazał się 27 stycznia. Na albumie KURZ znajdą się zarówno utwory, które Żurkowski stworzył dawno temu i schował do szuflady, jak i całkowicie nowe kompozycje, umieszczone na płycie całkiem spontanicznie.

KURZ to mocna gitarowo/elektroniczna opowieść z melodyjnymi wokalami traktująca w tekstach o demonach, złości, smutku, miłości oraz zdarzeniach które wywarły na mnie ogromny wpływ czasem pozostawiając trudno gojące się rany. Wlałem w tę płytę ogrom długo skrywanych emocji, co dało mi poczucie ulgi.

mówi o albumie artysta

Tracklista i okładka KURZU prezentują się następująco:

 1. ZMIENNICY
 2. WESTERN feat. Ørganek
 3. DEMONY
 4. ZAPACH PÓL
 5. CIENIE feat. Swiernalis
 6. CTWK
 7. W TWOICH MYŚLACH
 8. ZBJ
 9. STOJĘ SAM feat. J. Soboń
 10. OSTATNI RAZ
 11. WYNIK STRESU
 12. OUTRO
Żurkowski i Tomasz Organek prezentują wspólny utwór - „WESTERN”

Żurkowski podzielił się drugim singlem zapowiadającym KURZ. Został nim utwór WESTERN z gościnnym występem Tomasza Organka. Jak stwierdził sam autor, WESTERN jest jedną z jego perełek i ja to zdanie jak najbardziej podzielam. Chociaż fani cięższego gitarowego grania, jakie dotąd prezentował Żurkowski mogą być nieco zbici z tropu syntezatorowym intro, tak gwarantuję, że z każdą sekundą robi się ciekawiej, niepokojąco i intrygująco.

Do utworu powstało lyric video autorstwa Anety Buły i Marty Smereckiej ze Studia Lepiej. Premiera KURZU już 11 lutego. Nie przegapcie tej płyty, bo zapowiada się jako jedno z najciekawszych tegorocznych rockowych wydawnictw w Polsce!

Żurkowski feat. Organek – WESTERN, posłuchaj utworu

Żurkowski podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym jego drugą studyjną płytę. W utworze WESTERN gościnnie pojawił się Tomasz Organek. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Żurkowski […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →