materiały prasowe

Red Hot Chili Peppers zapowiadają nowy utwór. Doczekamy się albumu?


31 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nowości od Red Hot Chili Peppers nadchodzą coraz większymi krokami! Zespół podzielił się właśnie zapowiedzią nowego utworu.

Nowy album Red Hot Chili Peppers z Johnem Frusciantem coraz bliżej!

Zapowiedziami nowej muzyki spod swojego warsztatu muzycy Red Hot Chili Peppers zwodzą nas już od końcówki 2019 roku, kiedy to do składu zespołu po dziesięciu latach powrócił uznany gitarzysta John Frusciante, który przyczynił się do powstania takich albumów, jak Mother’s Milk, Blood Sugar Sex Magik czy kultowe Californication, By the Way oraz Stadium Arcadium.

Po przyjętym przez fanów z ogromnym entuzjazmem powrocie Frusciante’a zastępującego Josha Klinghoffera Red Hot Chili Peppers od razu poinformowali, że w tym nowo-starym składzie zabierają się do pracy nad nowym albumem i zdaje się, że pierwsze efekty tej pracy nadchodzą coraz większymi krokami…

Zobacz również: Red Hot Chili Peppers nagrywają nowy album z Johnem Frusciante

Red Hot Chili Peppers zapowiadają nowy utwór
Red Hot Chili Peppers / materiały prasowe

Red Hot Chili Peppers zapowiadają nowy utwór

W ostatnich dniach zespół udostępnił w swoich mediach społecznościowych krótki, zaledwie 18-sekundowy teaser nowego utworu z subtelnym, gitarowym solo, które według domysłów fanów Red Hot Chili Peppers ma należeć właśnie do Frusciante’a. Zapowiedzi towarzyszy wizualizacja z charakterystycznym kształtem logo grupy w neonowych, czerwonych barwach. Posłuchajcie!

Dodatkowo, kilka miesięcy temu zespół ogłosił ogromną, międzynarodową trasę koncertową (niestety jak na razie bez przystanku w Polsce), a to, jak wiadomo, niemal zawsze wiąże się z nowym materiałem i wydaniem kolejnego albumu, co potwierdził zresztą sam perkusista grupy, Chad Smith. Po takich zapowiedziach wyczekuję tego wydawnictwa z coraz większą niecierpliwością!

Nowości od Red Hot Chili Peppers nadchodzą coraz większymi krokami! Zespół podzielił się właśnie zapowiedzią nowego utworu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album Red Hot Chili Peppers z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →