fot. materiały prasowe

Red Hot Chili Peppers prezentują pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Posłuchajcie utworu “Tippa My Tongue”


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Red Hot Chili Peppers odsłaniają pierwszą muzyczną kartę nadchodzącego albumu. Już teraz możecie posłuchać singla Tippa My Tongue.

Ostra psychodeliczna karuzela

Red Hot Chili Peppers udostępnili właśnie nową piosenkę z ich nadchodzącego albumu. Utwór zatytułowany Tippa My Tongue jest przedsmakiem krążka Return of the Dream Canteen, który zostanie wydany już 14 października nakładem wytwórni Warner. Zespół ogłosił tę wiadomość, rozpoczynając trasę po Ameryce Północnej w Denver’s Empower Field.

Przeczytaj także: Red Hot Chili Peppers zapowiadają album Return Of The Dream Canteen

Red Hot Chili Peppers
fot. Clara Balzary

Do nowego singla został przygotowany psychodeliczny teledysk wyreżyserowany przez Malię James, któremu towarzyszy również animacja Juliena Calemarda i Thami Nabil.

Red Hot Chili Peppers – Tippa My Tongue, posłuchaj!

Poszliśmy szukać siebie jako zespołu, którym jakoś zawsze byliśmy. Dla zabawy jammowaliśmy i nauczyliśmy się starych piosenek. Wkrótce rozpoczęliśmy tajemniczy proces tworzenia nowych utworów. Kiedy odkryliśmy ten nowy strumień brzmień i wizji, po prostu kontynuowaliśmy ich wydobywanie. Z czasem to wszystko rozrosło się do rozmiarów gumki w talii oversizowej bielizny, nie mieliśmy powodu, aby przestać pisać. To było jak sen. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, nasza nastrojowa miłość do siebie i magia muzyki dały nam więcej piosenek, niż mogliśmy wtedy wykorzystać. Cóż, zrozumieliśmy wtedy, że musimy wydać dwa podwójne albumy. Druga odsłona jest niemniej ważna niż pierwsza. Return Of The Dream Canteen to wszystko, o czym kiedykolwiek marzyliśmy. Jest to album przepełniony muzyką

– mówi o nowej płycie zespół.

Return of the Dream Canteen będzie drugim albumem wydanym w tym roku przez zespół, po zaprezentowanym nam w kwietniu krążku Unlimited Love.

Red Hot Chili Peppers odsłaniają pierwszą muzyczną kartę nadchodzącego albumu. Już teraz możecie posłuchać singla Tippa My Tongue. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ostra psychodeliczna karuzela […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →