Flea z Red Hot Chilli Peppers zakłada klub książkowy

Obserwuj nas na instagramie:

Basista Red Hot Chili Peppers – Flea zakłada na swoim Instagramie klub książkowy. Zachęca swoich fanów do wspólnego czytania i dyskusji na temat literatury.

Flea – Red Hot Chili Peppers

Flea, czyli Michael Balzary, to jeden z najbardziej znanych basistów na świecie. Popularność przyniosło mu granie w kultowym zespole rockowym Red Hot Chilli Peppers, którego jest współzałożycielem.

Red Hot Chili Peppers

W muzyce działa już ponad 35 lat, a jego grę na gitarze cechuje prostota i minimalizm. Oprócz bycia basistą, Flea jest przede wszystkim wykształconym trębaczem i dodatkowo aktorem. Wystąpił m.in. w takich filmach, jak Powrót do przyszłości II, Moje własne Idaho, czy Las Vegas Parano.

Flea film

Kadr z filmu The Big Lebowski

Na scenie muzyka charakteryzuje niezwykła charyzma, charakterystyczny styl gry, świetny kontakt z fanami, niebanalny dowcip i intrygujące, kolorowe stroje. Niedawno jednak Flea postanowił ponownie wyjść poza ramy muzyczne i założył klub książkowy.

Flea – klub książkowy na Instagramie

Na swoim Instagramie basista dodał filmik, w którym zachęca fanów do wspólnego czytania książek. Na początek Flea wybrał powieść Zora Neale HurstonBarracoon. Po trzech tygodniach, 25 lipca muzyk zrobi na swoim Instagramie live stream, podczas którego wspólnie z fanami będzie wymieniał się opiniami i spostrzeżeniami na temat książki oraz odpowie na pytania. Niestety transmisja odbędzie się o dość niewygodnej porze, bo o 2:00 w nocy czasu polskiego (11:00 w Los Angeles).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flea (@flea333)

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w inicjatywie i wspólnego czytania, niezależnie od tego, czy jesteście fanami basisty i zespołu Red Hot Chili Peppers, czy nie. A jeśli pomysł Michaela Balzary Was nie przekonuje – to po prostu czytajcie. :)

Basista Red Hot Chili Peppers – Flea zakłada na swoim Instagramie klub książkowy. Zachęca swoich fanów do wspólnego czytania i dyskusji na temat literatury. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →