Red Hot Chili Peppers: Nowy teledysk promuje trasę koncertową. Zobacz klip do Goodbye Angels!

Obserwuj nas na instagramie:

Teledysk Goodbye Angels to dowód na to, że panowie z Red Hot Chili Peppers są nadal w świetnej, koncertowej formie!

Red Hot Chili Peppers koncertują właśnie po świecie promując swój album The Getaway. Ich najnowszy teledysk pokazuje, że legendarny zespół nadal potrafi porwać publiczność!

Materiał do klipu Goodbye Angels został zarejestrowany podczas występu Red Hotów w Atlancie w kwietniu 2017 roku, a wyreżyserowała go Thoranna “Tota” Sigurdardotti. W nowym teledysku zespołu pojawia się też tajemnicza fanka, w której rolę wcieliła się młodziutka modelka i aktorka – Klara Kristin.

Klimat teledysku do kawałka Goodbye Angels niedługo można też będzie niedługo poczuć w Polsce. 25 lipca 2017 roku Red Hot Chili Peppers wystąpi na Stadionie Cracovii. Bilety są już w sprzedaży – najtańsze kosztują 179 zł.

Amerykańska grupa odwiedzi nasz kraj po rocznej przerwie – ostatnio Red Hotów można było usłyszeć na żywo podczas festiwalu Open’er 2016.

Teledysk Goodbye Angels to dowód na to, że panowie z Red Hot Chili Peppers są nadal w świetnej, koncertowej formie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Red Hot Chili Peppers […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →