fot. Clara Balzary

Red Hot Chili Peppers zapowiadają album “Return Of The Dream Canteen”


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

Red Hot Chili Peppers powracają z zapowiedzią nowego wydawnictwa. Jakie szczegóły nadchodzącego Return Of The Dream Canteen poznaliśmy?

Kalifornijska grupa powróci z nowym wydawnictwem

Red Hot Chilli Peppers zaskoczyli swoich fanów, ogłaszając szczegóły nowego albumu studyjnego. Co wiemy o nadchodzącym krążku?

Przeczytaj także: Red Hot Chili Peppers – Japonia zawsze ma lepiej, ale Nerve Flip już jest

Red Hot Chili Peppers Nerve Flip
Red Hot Chilli Peppers fot. Warner Records

Nowy album będzie nosił tytuł Return Of The Dream Canteen i zostanie wyprodukowany przez Ricka Rubina. Wydawnictwo ukaże się 14 października nakładem Warner Records. Zespół ogłosił tę wiadomość, rozpoczynając trasę po Ameryce Północnej w Denver’s Empower Field.

Sama zapowiedź albumu jest również spełnieniem spekulacji, które miały miejsce na początku roku, kiedy to kilka miesięcy po wydaniu albumu Unlimited Love zespół przyznał, że ma bardzo luźny pomysł wydania kolejnej płyty.  

Poszliśmy szukać siebie jako zespołu, którym jakoś zawsze byliśmy. Dla zabawy jammowaliśmy i nauczyliśmy się starych piosenek. Wkrótce rozpoczęliśmy tajemniczy proces tworzenia nowych piosenek. Kiedy odkryliśmy ten nowy strumień brzmień i wizji, po prostu kontynuowaliśmy ich wydobywanie. Z czasem to wszystko rozrosło się do rozmiarów gumki w talii oversizowej bielizny, nie mieliśmy powodu, aby przestać pisać. To było jak sen. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, nasza nastrojowa miłość do siebie i magia muzyki dały nam więcej piosenek, niż mogliśmy wtedy wykorzystać. Cóż, zrozumieliśmy wtedy, że musimy wydać dwa podwójne albumy. Druga odsłona jest niemniej ważna niż pierwsza. Return Of The Dream Canteen to wszystko, o czym kiedykolwiek marzyliśmy. Jest to album przepełniony muzyką

– mówi o nowej płycie zespół.

Red Hot Chili Peppers powracają z zapowiedzią nowego wydawnictwa. Jakie szczegóły nadchodzącego Return Of The Dream Canteen poznaliśmy? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Kalifornijska grupa powróci z nowym wydawnictwem Red Hot Chilli […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →