Red Hot Chili Peppers wracają do Polski


28 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zawitają do Krakowa w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway.

Red Hot Chili Peppers zapowiadają swój wielki powrót do Polski! Zespół wystąpi 25 lipca 2017 roku na Stadionie Cracovii.

Kultowa grupa przyjeżdża do nas z nowym albumem The Getaway, który ukazał się 17 czerwca. Podczas koncertu Red Hot Chili Peppers w Krakowie nie zabraknie również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.

Albumy Blood Sugar Sex Magik i Californication zapewniły Red Hot Chili Peppers miejsce w rockowym kanonie. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 milionów płyt i zdobyli sześć nagród Grammy.

Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 179 zł wejdą do sprzedaży 2 listopada o godzinie 10:00 i będą dostępne na LiveNation.pl.

Sprawdź także:
Nagie disco Red Hot Chili Peppers. Nowy klip do “Go Robot”

Zawitają do Krakowa w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway. Red Hot Chili Peppers zapowiadają swój wielki powrót do Polski! Zespół wystąpi 25 lipca 2017 roku na Stadionie Cracovii. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →