Red Hot Chili Peppers nagrywają nowy album z Johnem Frusciante


09 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mimo, że zespół przechodzi właśnie spore zmiany w składzie - nie próżnuje. Red Hot Chili Peppers nagrywają nowy album z Johnem Frusciante!

Gitarzysta John Frusciante powraca do składu Red Hot Chili Peppers

Jeden z topowych rockowych zespołów na świecie – Red Hot Chili Peppers wracają do oryginalnego składu. John Frusciante powraca do grupy po ponad dziesięciu latach nieobecności!

W 1992 roku muzyk opuścił skład przytłoczony ciężarem sukcesu komercyjnego zespołu. Sześć lat później, po dość intensywnej terapii narkotykowej John powrócił do Red Hot Chili Peppers i wspólnie nagrali jedne z ważniejszych albumów w karierze zespołu – Californication, By the Way oraz Stadium Arcadium.

W 2009 roku gitarzysta ponownie opuścił szeregi amerykańskiej grupy, aby poświęcić się karierze solowej. Zastąpił go Josh Klinghoffer. W tym czasie Red Hot Chili Peppers wydali dwa kolejne albumu – I’m with You oraz ostatni The Getaway.

Red Hot Chili Peppers – Dark Necessities z albumu The Getaway

Nowy album Red Hot Chili Peppers nadchodzi!

Jaki wpływ będzie miał powrót Johna Frusciante na dzisiejsze brzmienie Red Hot Chili Peppers? O tym przekonamy się prawdopodobnie już niedługo, bo zespół wraz z nowym-starym gitarzystą pracują nad nową płytą! Zdradził to perkusista zespołu Chad Smith w wywiadzie dla Rolling Stone.

Tak, John wrócił do zespołu. Jesteśmy podekscytowani. Na razie skupiamy się głównie na nowych utworach i pisaniu płyty. Wszyscy jesteśmy zajarani tworzeniem nowej muzyki.

Red Hot Chili Peppers – koncerty 2020

Muzyk zdradził również, że zespół ma zabukowanych kilka koncertów festiwalowych w tym roku i jak na razie będą to jedyne okazje, aby zobaczyć Red Hot Chili Peppers w odmienionym składzie na żywo.

red hot chili peppers john frusciante

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.