fot. Magdalena Halicka

27. Pol’and’Rock Festival – zdjęcia z drugiego dnia festiwalu

Podziel się newsem:

Pol’and’Rock Festival wystartował już po raz 27. Sprawdźcie, jak bawili się festiwalowicze drugiego dnia imprezy w nowej lokalizacji – Makowicach. Zobaczcie naszą fotorelację!

Pol’and’Rock Festival gra po raz 27., ale pierwszy w Makowicach

Najpiękniejszy Festiwal Świata wystartował w miniony piątek i choć w tym roku, ze względu na obostrzenia pandemiczne, gra w nieco okrojonej wersji (na teren wydarzenia mogło wejść tylko 20 tysięcy osób), okrojone z pewnością nie są związane z nim emocje i muzyka, która przez trzy dni wypełnia teren byłego lotniska w Makowicach.

Pol'and'Rock 2021, dzień drugi
Pol’and’Rock Festival 2021, fot. Magdalena Halicka

Dżem na Pol’and’Rock Festival w rocznicę śmierci Ryszarda Riedla

Drugiego dnia Pol’and’Rocka jednym z ważniejszych line-upowych wydarzeń był koncert Dżemu na Dużej Scenie Festiwalu, który przypadł w 27. rocznicę śmierci byłego lidera zespołu Ryszarda Riedla. Legendarna grupa zaprezentowała na żywo wszystkie swoje największe przeboje, a podczas utworu Sen o Victorii nad głowami festiwalowiczów została rozwinięta biało-czerwona flaga.

Pol'and'Rock 2021, dzień drugi
Pol’and’Rock Festival 2021, fot. Magdalena Halicka

Jak wyglądał drugi dzień na Pol’and’Rock Festival 2021?

Drugi dzień festiwalu w Makowicach należał także do takich zespołów , jak Decadent Fun Club, Dirty Shirt, Cheap Tobacco, Nietrzask, Igorrr, BOKKA, Dubioza Kolektiv, Conga Line i Tides from Nebula, którzy również zagrali w piątek na scenach 27. Festiwalu Pol’and’Rock. Zobaczcie, jak bawili się ludzie drugiego dnia Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Pol'and'Rock 2021, dzień drugi
Pol’and’Rock Festival 2021, fot. Magdalena Halicka

Pol’and’Rock Festival dzień drugi – fotorelacja Magaleny Halickiej

Pol’and’Rock Festival wystartował już po raz 27. Sprawdźcie, jak bawili się festiwalowicze drugiego dnia imprezy w nowej lokalizacji – Makowicach. Zobaczcie naszą fotorelację! Pol’and’Rock Festival gra po raz 27., ale pierwszy w Makowicach Najpiękniejszy Festiwal Świata wystartował w miniony piątek i choć w tym roku, ze względu na obostrzenia pandemiczne, gra w nieco okrojonej wersji […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Pol’and’Rock Festival 2021, dzień drugi – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →