Remix zespołu BOKKA znajdzie się na nowym albumie Archive


06 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

BOKKA coraz bardziej widoczna na rynku międzynarodowym. Remix zespołu znajdzie się na najnowszym wydawnictwie Archive. Sprawdźcie szczegóły!

BOKKA i perspektywa kariery międzynarodowej

BOKKA wypływa na coraz szersze wody! Pamiętam moje pierwsze zetknięcie z tym zespołem, kiedy to byłam pewna, że słucham właśnie jakichś genialnych dźwięków zza granicy i z takim przekonaniem żyłam potem przez pewnie czas. Cóż, choć wtedy się myliłam, to dziś zdaje się, że grupie BOKKA coraz bliżej do bycia kapelą międzynarodową. Zespół stawia w tym kierunku coraz większe kroki.

Niedawno pisaliśmy o tym, że utwór Answer Me, pochodzący ze specjalnej edycji drugiego albumu grupy – Don’t Kiss and Tell, zasilił soundtrack nowego serialu NetflixaControl Z. To jednak nic w porównaniu z niespodzianką, którą BOKKA zaskoczyła nas ostatnio.

BOKKA na nowym albumie Archive

Okazuje się bowiem, że tym razem BOKKA zasili nadchodzące wydawnictwo brytyjskiego zespołu Archive. 20 listopada ukaże się album Versions: Remixed, będący deserem po daniu głównym, którym jest album Versions z sierpnia tego roku.

Archive - Versions: Remixed
Archive – “Versions: Remixed”, okładka albumu

A jaka jest w tym wszystkim rola BOKKI? Zespół zremiksował utwór Remains Of Nothing, który znajdzie się właśnie na Versions: Remixed. Darius Keeler, klawiszowiec Archive, mówi o remixie BOKKI:

Myślę, że BOKKA wniosła do utworu mroczny, wręcz epicki klimat, który stanowi doskonałą oprawę dla wokalu Dave’a i idealnie wpisuje się w liryczny przekaz utworu.

Sama BOKKA napisała o współpracy z Archive:

To najlepszy prezent, jaki moglibyśmy sobie wymarzyć na nasze 7 urodziny. Nie możemy się doczekać chwili, w której i Wy będziecie mogli go usłyszeć. Zaglądajcie tu do nas, bo niebawem pojawią się jeszcze inne niespodzianki (chociaż tej już chyba nic w tym roku nie przebije).

Dodatkowo numer ten został drugim singlem promującym nadchodzące wydawnictwo Archive. Posłuchajcie go zatem już teraz!


Kolejne nowości od BOKKI nadchodzą!

Niedawno BOKKA zapowiedziała również, że pracuje już nad swoim czwartym albumem. Ostatnie wydawnictwo zespołu to wydana w tym roku EPka Roll Down The Hill z coverami i nowymi wersjami starych kawałków grupy. Zobaczcie najnowszy wizual do coveru utworu Daydreaming Radiohead.

BOKKA coraz bardziej widoczna na rynku międzynarodowym. Remix zespołu znajdzie się na najnowszym wydawnictwie Archive. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins BOKKA i perspektywa kariery międzynarodowej BOKKA wypływa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →