Utwór polskiego zespołu pojawił się w nowym serialu Netflixa„Control z”


09 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Nowy serial Netflixa, Control z, wykorzystał w swoim soundtracku utwór polskiego zespołu BOKKA – Answer Me. Sprawdźcie.

Reklama

Nowa teen drama od Netflixa – Control z

Control z to nowy serial z kategorii teen drama, czyli kierujący swoją uwagę na nastoletnich bohaterów. Można by rzecz, że to meksykański odpowiednik 13 powodów, bowiem fabuła Control z opiera się na postaci tajemniczego hakera, który zaczyna ujawniać najbardziej intymne sekrety uczniów z całej szkoły w El Colegio Nacional. Z kolei jedna z uczennic, Sofía, próbuje odkryć jego tożsamość.

Control z Netflix

22 maja 2020 roku, na platformie Netflix, swoją premierę miał pierwszy sezon Control z, składający się z ośmiu, około 40-minutowych odcinków. Jak na razie sezon zbiera w większości pozytywne opinie. Sprawdźcie, czego możecie się po nim spodziewać!

Control z, zobacz trailer

BOKKA gra w nowym serialu Netflixa

Już w pierwszym odcinku Control z, polskich miłośników muzyki czeka spora niespodzianka. W jego soundtracku znalazł się bowiem utwór polskiego zespołu BOKKAAnswer Me, który znalazł się na specjalnej edycji drugiego, studyjnego albumu grupy – Don’t Kiss and Tell. Posłuchajcie, a najlepiej również obejrzyjcie:

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy sukces utworu Answer Me. W 2017 roku BOKKA otrzymała bowiem za teledysk do tego kawałka nominację do prestiżowej nagrody na festiwalu SXSW w Austin. Jak widać, po latach ten utwór wciąż świetnie sobie radzi na świecie!

Nowy serial Netflixa, Control z, wykorzystał w swoim soundtracku utwór polskiego zespołu BOKKA – Answer Me. Sprawdźcie. Nowa teen drama od Netflixa – Control z Control z to nowy serial z kategorii teen drama, czyli kierujący swoją uwagę na nastoletnich bohaterów. Można by rzecz, że to meksykański odpowiednik 13 powodów, bowiem fabuła Control z opiera […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.