Natalia Nykiel wystąpi na amerykańskim festiwalu SXSW


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel została zaproszona na jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie – SXSW. Artystka zaprezentuje tam materiał ze swojej najnowszej płyty Origo.

Koniec roku był dla Natalii Nykiel bardzo udany. Artystka bez wcześniejszych zapowiedzi wydała minialbum Origo, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce oraz został obsypany znakomitymi recenzjami krytyków. Dodatkowo, jest to jej pierwsze wydawnictwo, które ukazało się na rynku międzynarodowym.

Natalia Nykiel – Origo EP

Natalia Nykiel wystąpi na amerykańskim festiwalu SXSW

Kolejny międzynarodowy sukces Natalii to zaproszenie na jeden z najważniejszych muzycznych festiwali – SXSW, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych.

Z wielką ekscytacją dzielę się z Wami informacją, że w marcu zagramy na SXSW w Austin! Wydając nowy album ORIGO, pierwszy na rynki międzynarodowe wkroczyłam na zupełnie nową dla mnie drogę. Płyta została przyjęta tak dobrze, że nawet o tym nie marzyłam. Marzę natomiast żeby zagrać z tym materiałem choćby kilka małych koncertów w innych krajach i poczuć na nowo energię jaka mi towarzyszyła, kiedy debiutowałam. Życie mnie cały czas zaskakuje, nie spodziewałam się że moją koncertową przygodę poza Polską, mój nowy album pozwoli mi zacząć od jednego z najważniejszych festiwali na świecie! To będzie piękny rok!

Dodatkowo organizatorzy spośród 350 ogłoszonych artystów wytypowali po 6 artystów głównych nurtów, na których warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród sześciu artystów reprezentujących muzykę elektroniczną znalazła się właśnie Natalia.

Natalia Nykiel na SXSW

Natalia Nykiel – trasa koncertowa 2020

W Polsce Natalię Nykiel będzie można usłyszeć na żywo podczas trasy, która rozpocznie się w marcu i obejmie 9 koncertów w największych polskich miastach. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie tutaj.

Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Natalia Nykiel została zaproszona na jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie – SXSW. Artystka zaprezentuje tam materiał ze swojej najnowszej płyty Origo. Koniec roku był dla Natalii Nykiel bardzo udany. Artystka bez wcześniejszych zapowiedzi wydała minialbum Origo, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce oraz został […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Nykiel - Łódź, Wytwórnia | 25.04.2020

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.