Niespodzianka! Nowy album od Natalii Nykiel


15 listopada 2019

Podziel się newsem:

Jeszcze niedawno Natalia Nykiel zapowiadała muzyczną przerwę. Dziś wydała nowy album, którym zamierza podbić rynek światowy. Posłuchajcie jak brzmi Origo EP!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Natalia Nykiel zawiesza swoją karierę muzyczną. Artystka wyjechała do Portugalii, aby tam poświęcić się swojej drugiej pasji – nauce. Jednak zapowiedziana przerwa najwyraźniej dotyczyła jedynie koncertów, bo właśnie ukazał się nowy album Natalii!

Nowy album Natalii Nykiel – Origo EP

Origo to EPka, która zawiera pięć utworów – jeden po hiszpańsku i cztery po angielsku. Oto, jak prezentuje się jej tracklista:

  1. Quya
  2. Volcano
  3. Find Me feat. Daley
  4. Wanna Go Back
  5. I’m Not For You feat. Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowic
natalia nykiel origo

Natalia Nykiel podbija światowy rynek muzyczny

Nie bez powodu wspominamy o tych językach. Ten album jest naprawdę ważnym krokiem dla Natalii Nykiel. To pierwsze jej wydawnictwo, które pojawiło się na rynku międzynarodowym! Takiego obrotu sprawy można było się spodziewać w przypadku tej artystki, która już nie raz była doceniana przez międzynarodowe gwiazdy, nie mniej jednak jest on zaskakujący!

Zobacz ognisty teledysk do nowego singla Natalii Nykiel – Quya

Przy okazji albumu Origo wokalistka współpracowała z takimi artystami jak Stevie Aiello – kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, z którym artystka wystąpiła podczas ich koncertu w Łodzi, czy Daley’em, który jest brytyjskim objawieniem muzyki soul. Dodatkowo część nagrań odbyła się w prestiżowym, kalifornijskim studio Electric Feel Studios.

Posłuchajcie zatem, jak brzmi Origo!

Album jest również dostępny w limitowanej wersji fizycznej, którą znajdziecie w salonach Empik. Z pewnością warto się w nią zaopatrzyć!

Jeszcze niedawno Natalia Nykiel zapowiadała muzyczną przerwę. Dziś wydała nowy album, którym zamierza podbić rynek światowy. Posłuchajcie jak brzmi Origo EP! Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Natalia Nykiel zawiesza swoją karierę muzyczną. Artystka wyjechała do Portugalii, aby tam poświęcić się swojej drugiej pasji – nauce. Jednak zapowiedziana przerwa najwyraźniej dotyczyła jedynie koncertów, bo […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →