Natalia Nykiel zachwyciła kolejną zagraniczną gwiazdę!


30 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zauroczony polską wokalistką Brytyjczyk zaprosił Natalię Nykiel na scenę podczas jego warszawskiego koncertu!

Natalia Nykiel ma wszelkie atrybuty, by zachwycać, nic więc dziwnego, że jej postać i talent zwróciły uwagę kolejnej gwiazdy. Niedawno polska wokalistka zaskoczyła wszystkich wspólnym występem z Jaredem Leto podczas koncertu w ramach europejskiej trasy zespołu Thirty Seconds to Mars, a niecały tydzień temu miała okazję pojawić się na scenie z inną gwiazdę – tym razem z pochodzącym z Wielkiej Brytanii Daley’em, który ma na koncie m.in. współpracę z Jessie J i Jill Scott!

Teraz pora na coś specjalnego, to będzie niespodzianka, którą jestem wyjątkowo podekscytowany. Chciałbym zaprosić jeden z najlepszych głosów, jakie słyszałem – Natalia Nykiel!.

Tak Daley zapowiedział i skomplementował Natalię Nykiel przed ich wspólnym występem. Artyści wykonali wspólnie utwór „Selfish” z płyty „The Spectrum” Brytyjczyka. Gratulujemy Natalii kolejnego sukcesu, a wy łapcie zdjęcia Natalii Nykiel i Daley’a z ich wspólnego występu! :)

Zauroczony polską wokalistką Brytyjczyk zaprosił Natalię Nykiel na scenę podczas jego warszawskiego koncertu! Natalia Nykiel ma wszelkie atrybuty, by zachwycać, nic więc dziwnego, że jej postać i talent zwróciły uwagę kolejnej gwiazdy. Niedawno polska wokalistka zaskoczyła wszystkich wspólnym występem z Jaredem Leto podczas koncertu w ramach europejskiej trasy zespołu Thirty Seconds to Mars, a niecały tydzień […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →